Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, potrzebuję słuchawek z mikrofonem, gdyż po kilku latach korzystania z wolnostojącego mikrofonu za dyszkę + jakichś tam słuchawek potrzebuję czegoś konkretniejszego. Od 2 lat posiadam sennheisery hd202 - jestem strasznie zadowolony, chciałbym, aby jakość w headsecie, była równie dobra (ofc, wolałbym lepszą). W ostatnim czasie jeżdżę sobie czasem na jakieś turnieje w gierki i motanie się z tym mikrofonem, który po 1. nie jest najwyższej jakości (10zł hehe to np. nie tłumi dźwięków), a po 2 nie wygląda to profesjonalnie. Nie chcę kupić gówna, takiego jak np. Tesoro Kuven (które wygrałem na jakimś turnieju). Takie słuchaweczki kosztują 250-300 zł, mikro działa gorzej niż moje, jakość dźwięku jak ze słuchawek z informatycznej sali z gimnazjum. Kolega sprzedał swoje koledze za 50 zł, kolega nie był zbyt zadowolony z zakupu :)

Budżet 500

Czego potrzebujesz? Słuchawki z mikrofonem, najlepiej zamkniętej budowy (jestem przyzwyczajony)

Przeznaczenie ogólna użyteczność w grach/ na lanach + do muzyki

Źródło PC ze zintegrowaną kartą z płyty msi z97 gaming 5
Oczekiwania dobry dźwięk, wygoda - nie chcę żeby po godzinie bolały mnie uszy lub głowa
Muzyka głównie elektroniczna - hardstyle,uk hardcore, gabber, czasami słucham też innych klmiatów np. Tool.

 

 
Link to post
Share on other sites

O słuchawki (dobre) w takiej cenie z mikrofonem będzie ciężko. Jedynymi sensownymi wyborami będą HyperX Cloud oraz Superlux hmc 631. Jest to opcja sporo poniżej Twojego budżetu ale za resztę możesz np. jakiegoś DACa kupić.

Link to post
Share on other sites

Hm, właśnie przeszukiwałem wątki na tym forum i tak widziałem, max 3 nazwy headsetów przeplatające się ze sobą, w każdym razie, mógłbyś (moglibyście) np. zaproponować jakiegoś DACa? Średnio się w tym orientuję, ale jeżeli coś jest w stanie polepszyć jakoś audio dla takiego technozjeba jak ja, to to kupię :) btw. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, jak ktoś to czyta :)

Link to post
Share on other sites

Poszło PW.

 

Wszystkie 3 źródła mają podobną jakość dźwięku. Audioengine wydaje się być najlepszy w dodatku oferuje zasilanie z USB. Ma moc, która wystarcza do wysterowania DT990Pro, a to nie najłatwiejsze słuchawki, więc takie Takstary, czy Superluxy pokażą swój pazur :)

 

Musiland jest jest ciekawy, nie brakuje mu detaliczności, dobrze zarysowanego basu, zasilany z gniazdka, więc opcja stacjonarna. Nie ma potencjometra, tylko cyfrowe sterowanie głośnością. 

 

W tych pieniążkach bardzo fajne sprzęty. Ja wędruję o półkę wyżej, cenową i jakościową. Czy będzie to krok do przodu w dźwięku, mam nadzieję, że tak, bo wbrew pozorom sprzęty audiofilskie nie muszą brzmieć lepiej, od tych przeze mnie posiadanych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...