Skocz do zawartości

płyta do AII 860K


Recommended Posts

Zamówiłem:

 

Gigabyte GA-F2A88X-D3H, A88X, DualDDR3-2133, SATA3, RAID, ATX (GA-F2A88X-D3H) - Promocja!  229,00

AMD Athlon X4 860K, socket FM2+, 64bit, 3.7 GHz, 95W, cache 2x2 MB, BOX (AD860KXBJABOX) 314,00

Team Group Vulcan Orange 2x4GB 2400MHz DDR3 CL11 (TLAED38G2400HC11CDC01) 311,24

 

Całkowita wartość zamówienia: 873,24

 

 

Ale zamówienie anulowałem :).

 

Zdecydowałem się, że zwiększę budżet do 1200-1300 złotych.

 

Dziękuję bardzo za pomoc i poświęcony czas.

Zaraz założę nowy temat, żeby nie robić offtopu.

Edytowane przez dario83
Link to post
Share on other sites

Tego A4 X2 3300 o dziwo nie widzę na liście wspieranych na stronie MSI a inne Trinity(FM1) już widzę, hmm... Jutro może ewentualnie zapytam w znajomym serwisie komputerowym, może zrobią to po taniości, chyba dużo mnie zerżną za usługę akualizacji biosu, może z dwie dychy, zobaczymy, póki co zacząłem szukać pomocy na benchmarku, może ktoś się odezwie z takim procesorem z okolicy.

Link to post
Share on other sites

Pierwsza - Bios AMI

 

Stery właśnie instaluje na starym systemie. ale ogólnie proc fajny. Niestety chyba zasiłka dogorywa.

 

Powiem wam tak. Jest moc - Dżwiękówka podświetlona i wygląda bajecznie jak macie okno w budzie.


Panowie udało sie??

Edytowane przez mbe13
Link to post
Share on other sites

Biorę się do roboty, skołowałem laptopa i zaraz spróbuję.


Nie mam pojęcia, którego pliku nazwe mam zmienić, kiedy zmieniam pyta sie mnie czy na pewno chce zmienić rozszerzenie, chce je zmienić :D? Ze .150 na .ROM.


Mam przeczucia, że to nie zadziała.

 

Robię według tego i nie działa, zaraz sie okaże, że uwale sobie mobo :D.

Edytowane przez Crout
Link to post
Share on other sites

Fotmatujesz pena do FAT32

Zmieniasz nazwę biosu np E7900AMS.150 na AMIBOOT za E7900AMS zaś zamiast 150 wpisujesz ROM. AMIBOOT.ROM.

 

Pokombinuj z wejsciami USB bo nie wszystkie są natywne dla chipsetu i mogą po prostu nie działać.

Link to post
Share on other sites
zrobiliście już jakieś testy :D?

Tak.

 

W BF3 na średnich ustawieniach zaobserwowalem spadki taktowania - co jest - pytam sam siebie. Chlodzenie to fera 2, proc ma niskie TDP... I cos zaczęło piszczec. Płyta już padła?? Nie. Na szczęście to wina zasilacza który już dogorywa. Przy max turbo mam ponad 45fps.

 

Na zastepczej zasilce komp działa fajnie. Chyba sobie poszukam athlona x2 kaverii.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...