Skocz do zawartości

Brak pomysłu na Anteca GX700


Recommended Posts

Witam. Posiadam obudowę Antec GX700, jak wiadomo jest ona już ukierunkowana swoim desginem, jednakże patrząc na wszystkie zdjęcia na forum też chciałbym aby mój sprzęcik był piękny i wyglądał wyjściowo.

 

Podzespoły jakie mam to :

 

AsRock Z87 EXTREME 4

XFX 550W

Macho Hr-02

Gigabyte GTX760

3 firmowe wentylatory od Anteca

Dysk znajduje się pod napędem, koszyka na dyski już nie ma :)

Na pewno chciałbym rozświetlić obudowę a także nadać jej wyjątkowości idąc może już w ten wystrój militarny.

 

na razie mam ok. 250zł, stopniowo będę wykonywał modernizacje i jest to budżet startowy.

 

Czekam na propozycje :)

Edytowane przez Skorpik
Link to post
Share on other sites

A może chociaż byś się wysilił i zdjęcia jak aktualnie się sprzęt prezentuję ? Z resztą jak ktoś ma Ci pomóc skoro sam nie wiesz czego chcesz ? Na czym Ci zależy idąc w modyfikacje ?

 

 

p.s. co to ostatnio za moda na modyfikacje komputerów i to jeszcze na siłę ? Ja jak zaczynałem zabawę z moddingiem 600t to miałem już obmyślony cały plan, z 15 minut tłumaczyłem Szarikowi jak bardzo zdewastuję jego obudowę jak ją odbierałem od niego  %-)

Edytowane przez PatrykT
Link to post
Share on other sites

Zdjęcia będę mógł dopiero rano zrobić, jak tylko zrobię to wstawię. Dlaczego zmiany? Komputery to moje hobby, chodzę do technikum informatycznego. Gdyby to była inna obudowa nie miałbym problemu z jej aranżacją ale ze jest jaka jest to mam pustkę w głowie. Chciałbym żeby to nie wyglądało jak zwykły komputer tylko robiło wrażenie

Link to post
Share on other sites

Co rozumiesz przez "robiło wrażenie" ? Czasem danie oplotów na kable i ich odpowiednie ułożenie robi robotę. Nie wiem, masz okno w tej obudowie ? Może jakieś delikatne oświetlenie ?

 

Tak patrze na zdjęcia z neta i obudowa jest w stylu militarnym, także ja bym poszedł w tę stronę i rozwinął ten motyw.Odpowiednie oploty, może jakiś motyw na radiatorach i chłodzeniu ... pole do popisu jest ogromne, ale jak nie będziesz miał planu którego będziesz się trzymał to może być kiepsko

Link to post
Share on other sites

Piwnica, malowanie przednich meshy, gumowe przepusty, wycięcie klatek na dyski (choć może wpłynąć na stabilność obudowy). Jak napisał Patryk - możliwości jest bez liku. 

Dawaj zdjęcia, bo trafiają się takie gagatki którzy mają taki bałagan w obudowie że aż oczy bolą, a zabierają się za modding :P

Link to post
Share on other sites

Ta obudow ma militarny designe :) to malujesz bude na kolor zgnitej zieleni ewentuacnie pustynne moro czy cos w ten desen :) mozesz wentylki zrobic na ksztalt smigla samolotowego czyli przykleic dziubek na srodek smigla i pomalowac koncowki smigiel kiedys widzialem taki mod :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...