Skocz do zawartości

Windows 8.1 - licencja komercyjna?


Recommended Posts

Witajcie

Znalazłem w sklepie komputronika taki produkt

http://www.komputronik.pl/product/204872/Oprogramowanie/Programy_PC/Microsoft_Windows_8_1_32-64_bit_BOX_DVD_PL.html?gclid=CKDpu7CFzcICFcrKtAodzWAA_g&gclsrc=aw.ds

 

Jest to Windows 8.1 BOX

W opisie tegoż produktu widnieje linia Licencja: Komercyjna

Czy coś się zmieniło w licencjach na wersje Windows 8.1? Każdą wersję można użyć komercyjnie w firmie przy czym wersja PRO zawiera więcej typowych funkcjonalności dla "biznesu".

 

Slogany na Empiku dla wersji tej samej co w komputroniku (bez dopisku PRO) wieszczą "ucz, baw się i pracuj" no i zgłupiałem kompletnie.

 

Dzięki za wyjaśnienie

 

Link to post
Share on other sites

Komercyjna tzn. możliwość użytkowania w firmie.Źródło-Komputronik...

 

Czyli nikt nic nie wie

Komputronik odpisał: W przypadku licencji komercyjnej można użytkować program w firmie.

Ale nadal nie mam pewności. Strony Microsoftu są tak zawalone śmieciem że głowa mała. Burdel na całego. Ich sklep też nie odpowiada na to pytanie. Wysłałem zapytanie do nich i czekam na info jak to jest z tą Licencją komercyjną dla WN7-00934.

Info z Microsoft.

Systemy operacyjne nie posiadają już ograniczenia dom czy firma. Można korzystać komercyjnie.

Nie dotyczy to produktów Office które muszą mieć odpowiednią wersję.

 

Zatem podsumowując. Informacja na stronie komputronika oraz informacja działu sprzedaży komputronika jest prawidłowa. Jest to system z licencją komercyjną i można używać go w firmie :)

 

WOW! Superowo

Biegnę do Megastore po swój nowy system :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...