Skocz do zawartości

MSI 270X


Recommended Posts

Witam.

Dzisiaj mam na sprzedaż kartę graficzną MSI 270X (nowa, z wymiany gwarancyjnej)

W dniu 30.06.2014r zakupiłem kartę graficzną MSI270X z 36 miesięczną gwarancją (posiadam kopie paragon), po pewnym czasie okazało się, że karta ma problemy z chłodzeniem. Odesłałem ją wraz z paragonem na gwarancję i została wymieniona na nową, fabrycznie zapakowaną (ten sam model). Na dokumencie potwierdzającym wymianę karty widnieje data gwarancji 3.02.2017r, nie zauważyłem tego początkowo i nie kontaktowałem się ze sklepem w tej sprawie, czy gwarancja liczy się tak jak na starą kartę czy zgodnie z tym co na potwierdzeniu wymiany. Szerze nie chce mi się już tego wyjaśniać, więc kartę sprzedaję tak jak jest w tym stanie czyli: fabrycznie zapakowaną, kopia paragonu oraz dokument potwierdzający wymianą na nową.

Zdjęcie zamieszczone przedstawia starą kartę przed odesłaniem na gwarancję z uwagi, że nowa jest zapakowana. Dodam, że to nie pierwsza rzecz sprzedawana przeze mnie na tym forum, ostatnio sprzedawałem cały PC brata na części.

Cena: 500zł+KW do lekkiej negocjacji dla zainteresowanych, możliwość wystawienia na allegro ale dochodzą koszty prowizji w takim wypadku.

http://i61.tinypic.com/29qjmlu.jpg

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...