Skocz do zawartości

Sprzedam kartę graficzną Gigabyte Radeon HD 6870


Recommended Posts

Witajcie

Mam na sprzedaż używaną kartę Radeon HD 6870 z chłodzeniem od Gigabyte. Karta w 100% sprawna, dalej z niej korzystam, ale planuje kupić coś lepszego. Nie ma gwarancji. Nawet dziś pozwala na granie w nowsze gry na niskich/średnich detalach, Far Cry 4 np. działa przy moim sprzęcie na średnich płynnie. Co do samego chłodzenia, wbrew powszechnej opinii działa moim zdaniem cicho nawet przy graniu, samo chłodzenie WF3 zresztą jest bardzo wydajne. Karta podobno nawet się trochę kręci, jednak nie sprawdzałem tego, posiada 1gb pamięci gddr5 na szynie 256 bit.

 

Cena 250zł + koszt wysyłki

 

Gorąco polecam i zachęcam!

 

http://imgur.com/982Wcs5

http://imgur.com/p4P9ffU

http://imgur.com/wjmt1D5

Edytowane przez stiffmeister
Link to post
Share on other sites

Pisałem wcześniej w dziale wycena to jedyna odpowiedź która sie pojawiła to 300zł, więc skoro nikt nie odpisywał więcej to stwierdziłem że reszta się z tym zgadza.

 

No ale może i faktycznie, w takim razie nowa cena 250zł


Na kartę udzielam oczywiście 14 dniowej gwarancji rozruchowej od siebie.

Edytowane przez stiffmeister
Link to post
Share on other sites

Aktualnie z nowych gier mam Far Cry 4 i NBA 2k15, gry te chodzą na średnich płynnie z procesorem i5 4690k, Shadow of Mordor na wysokich. Poprzedni procesor Phenom 965 mimo że królem wydajności nie był pozwalał na grę w Wiedźmina 2, Skyrima, Risena 3 itp. na wymaksowanych ustawieniach (wiedźmin na ultra oprócz uberpróbkowania które dławiło nawet najmocniejsze sprzęty). Sam jestem zaskoczony że nawet teraz w nowych grach grafika jeszcze daje rade na średnich przy zadowalających efektach graficznych i płynności. Pewnie gdyby nie to że jestem zapalonym graczem i lubie grać na jak najwyszych ustawieniach graficznych, karta posłużyłaby mi jeszcze dobry rok.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, mimo swoich lat karta nadal daje rade w najnowszych grach na niskich/średnich.

Edytowane przez stiffmeister
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem po co się sprzeczacie o jakieś pare złotych  :D Ceny kart szybko idą w dół to fakt i każdy chce jak najdrożej sprzedać, bo pare lat temu dał za taką karte 3 razy tyle, albo i więcej. Jak ktoś znalazł taniej to gratulacje.

Edytowane przez Łukasz_966
Link to post
Share on other sites

sory za oftop- kurde jak szukałem karty graficznej z tematem na forum - to sprzedający np 4850/70 -chcieli 150pln w gore 4890 -170pln i wiecej gts 450 -150-170pln gtx 470 -170-250pln na lolegro radki 5750-5770 w aukcjach windują do 170 -200pln  - w koncu po okazji radka 7770 trafiłem na forum za 230pln+wysyłka - wystawcie na allegro w licytacji to weźmiecie jakieś spoko pieniądze bo tu za przeproszeniem za darmo by wszyscy chcieli

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...