Skocz do zawartości

ekomputery24.pl - opinia


Recommended Posts

Pisałem już na forum na temat tanich kluczy do systemów windows. Kilkakrotnie przeprowadziłem długie i ciekawe rozmowy z pracownikami Microsoft Polska i nie tylko.Wszystko wskazuje na to,że takie "okazje" to przekręt.Wiem, przepisy odsprzedaży się trochę zmieniły ale nie tak żeby ktoś nagle miał kilkadziesiąt kluczy do sprzedania. Jeśli jakaś firma to proponuje to powinna mieć "układ" z Microsoft. Sprawdzić to można dzwoniąc do twórców systemu. Sami zresztą wprowadzili nowe i tak zagmatwane przepisy,że łatwiej ich i ewentualnych kupców wyrolować.....Już przez to nie kupowałbym w tym sklepie nic.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Przedstawiłem tylko swoją opinię na temat wszystkich,powtarzam wszystkich sprzedawców serii kluczy do systemu windows w cenie np takiej jak wymieniony przez ciebie sklep. Zresztą mam zamiar w poniedziałek do nich zadzwonić i po prostu spytać na jakiej zasadzie sprzedają te klucze.Zobaczymy co odpowiedzą o czym dam znać.Właściwie to mogę napisać,że wiem a swoje informacje mam z firmy Microsoft.Nowe przepisy pozwalają odsprzedać klucz i tu bym zrozumiał ,że np. ktoś przechodzi na inny system i chce się  pozbyć obecnego szybko i nie zależy mu na cenie.Ale kilkadziesiąt, to coś nie tak....


"Dodatkowo, wraz z numerem użytkownik otrzymuje również pakiet aplikacji potrzebnych w przypadku ponownego włączenia na komputerze usługi WAT (walidacja licencji) instrukcję w jaki sposób aktywować system w przypadku gdy:
- na komputerze został zainstalowany moduł Remote WAT (wyłączenie walidacji licencji),
- posiada inną wersję systemu Windows,
- instaluje dopiero wersje testową systemu Windows 7 lub 8." - pierwsze pytanie jakie mi się nasuwa to po co mi to jak kupuje legalny system? Do tej pory kupowałem systemy w Microsoft i nigdy nie otrzymałem podobnych instrukcji......


....Telefon i rozmowa z informacją z wymienionej strony nie natchnęła mnie wiarą i zaufaniem do tego sklepu. Natomiast kolejna rozmowa z przedstawicielem Microsot zmusiła do bardziej ostrożnej i wyważonej oceny ofert sklepu "ekomputery 24". Proponowane numery aktywacyjne systemów mogą być absolutnie legalne. Jedynym sposobem na ich sprawdzenie jest zakup a następnie telefon do Microsoft gdzie sprawdzają jego legalność i możliwość instalacji na moim komputerze.Moje podejrzenia wzięły się z niskiej ceny,która jednak nie może określać jednoznacznie nielegalności czy legalności produktu.W związku z tym przepraszam za bezpodstawny alarm i szum. Ja sam jednak wolę droższe ale w 100% pewne źródła......

Link to post
Share on other sites

Dziwne. Trzeba głębiej wybadac sprawe.

140złza win7 PRO ( nie HP) to dziwnie nisko

 

Zresztą nawet win8 pro sprzedająza pół ceny normalnej.


Dziwne troche. Do instalacji wystarczy pierwszy lepszy klucz. Problemem jest dopiero rejestracja go w MS.

tutaj w ten przedziwny sposób owa rejestracja jest omijana.

 

huh

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...