Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobra dziekuje wszystkim za udzielanie odp,ale chce konkrety:

Jaki zestaw Głosnikow gra lepiej lub podobnie do solo 7c I jest mniejszy jezeli chodzi o rodzaj to obojetnie bo jestem bez dzwieku narazie w kompie .

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Moje propozycje są aktualne :).

 

Aktywne dostępne w Polsce:

a/ 2.0 - Focal XS Book, M-Audio AV40

b/ 2.1 - HK Soundsticks III

c/ 5.1 - używane Logitech Z-5500

Aktywne dostępne na Amazon:

a/ 2.0 - Audioengine A2+

b/ 2.1 - Klipsch ProMedia 2.1

 

Z pasywnych zestawów 5.1 możesz spojrzeć na Energy Take Classic 5.1 i kupić do tego jakiś używany amplituner.

 

Propozycję pasywnych masz podaną wyżej. Wszystkie te głośniki są więcej niż przyzwoite i żadnymi nie powinieneś być zawiedziony. Co do tego, które są najlepsze, musiałbyś je wszystkie odsłuchać i wybrać samemu :).

Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites

Dobra dziekuje wszystkim za udzielanie odp,ale chce konkrety:

Jaki zestaw Głosnikow gra lepiej lub podobnie do solo 7c I jest mniejszy jezeli chodzi o rodzaj to obojetnie bo jestem bez dzwieku narazie w kompie .

 

Pozdrawiam

Typowo do komputera powinno się brać monitory bliskiego pola albo ograniczyć się do słuchawek, a gdzieś w pokoju rozstawić HiFi ;).

Link to post
Share on other sites

Wydając tyle hajsu nie szukaj głośników firm "komputerowych", tylko czegoś, co pochodzi z firm zajmujących się tematyką audio na poważnie :).


Nie znam tego zestawu (Genius 6000), ale recenzja na benchmarku (jedyna, jaką znalazłem) jest daleka od entuzjazmu:...

Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites

 

 

Wydając tyle hajsu nie szukaj głośników firm "komputerowych", tylko czegoś, co pochodzi z firm zajmujących się tematyką audio na poważnie .

 

Słyszałeś kiedykolwiek jakiekolwiek głośniki Edifiera, np. R2600?

Ta firma jest daleka od zestawów "komputerowych".

 

 

 

Nie znam tego zestawu (Genius 6000), ale recenzja na benchmarku (jedyna, jaką znalazłem) jest daleka od entuzjazmu:...

 

Recenzjami sprzętu audio, które publikowane są portalach benczsmark czy pclol można się najwyżej podetrzeć. Na tym drugim Grzyb może i skrobnie coś sensownego o ile wcześniej ktoś go nie opłaci albo da sugestię do pojechania innej firmy -> spuszczanie się nad plastikiem Corsaira SP2500 i pocisk Edków S530d.

 

 

 

Totemy DIY dalej stoją na OLX.

 

Te?

http://olx.pl/oferta/kolumny-diy-totem-mite-standy-CID99-ID6XtBD.html#f5ef7c120d

 

Przyzwoita cena, tylko przydałaby się fota zwrotnicy. 

Link to post
Share on other sites

Witam  was ponownie

Sprawa głośników rozwiązana microlab solo 7c zostają   zrobiłem przemeblowanie   i  jest   optymalnie   :)

Dziękuję wam za rady  i wskazówki  :)

I kieruje do was kolejne heh  może już  ostatnie  pytanie :)

Czy mając zintegrowana kartę dźwiękowa  będę wykorzystywał te głośniki w całości?? moja  płyta główna  to MSi gaming 7 chyba tam jest  nie najgorsza Integra  :P ?

 

Pozdrawiam   

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...