Skocz do zawartości

XFX PRO 750W Full Wired - 150 zł.


Recommended Posts

Ave!

 

W związku z zakupem nowego zasilatora pozbywam się poprzedniego.

 

Ze względu na pomyłkę morele, którzy zamiast wersji Black Edition wysłali mi zwykłą, na dowodzie zakupu widnieje inny model - sprzedaję więc jako bez gwarancji. Faktura korygująca odeszła do krainy wiecznych łowów razem z moim starym HDD, a kolejnej przepychanki z obsługą klienta tegoż zacnego sklepu nie zdzierżę.

 

Zasilacz kupiony 31.05.2012, w pełni sprawny, zbytnio się w życiu nie napracował. Jedynie przez kilka dni zasilał CF z 7970, z którym poradził sobie bez większego problemu.

 

Cena: 150 zł, nie podlega negocjacjom.

 

W zestawie oczywiście oryginalne opakowanie.

 

Tylko i wyłącznie odbiór osobisty.

 

10475437_10205069791965102_5245089321811

Link to post
Share on other sites

Ten zasilacz jest modularny/pół-modularny? Jeśli tak to wziąłbym go ale niestety zapierniczać 180 km w jedną stronę tylko po zasiłkę to średnia przyjemność :/. Serio nie da rady jej wysłać?!

Link to post
Share on other sites

Full Wired w nagłówku raczej dość jednoznacznie wskazuje, że nie jest on modularny ;)

 

Wysyłać nie mam zamiaru. Nie spieszy mi się ze sprzedażą, cena jest na tyle atrakcyjna, że z pewnością ktoś się znajdzie. W ten sam sposób sprzedałem już monitor, mobo+CPU i 7970. Mam niezbyt przyjemne doświadczenia z kupującym, który robił cyrki i próbował wciskać kity, że dostał ode mnie uszkodzony sprzęt, a nie mam czasu, ochoty i nerwów, aby szarpać się z kimś po sądach i Policji dla 100 zł. Z racji zawodu nie mogę sobie również pozwolić, aby ktoś ewentualnie szkalował moje nazwisko.

Link to post
Share on other sites
Full Wired w nagłówku raczej dość jednoznacznie wskazuje, że nie jest on modularny

http://ucc-bd.com/xfx-pro-750w-core-edition-full-wired-80-bronze-psu.html#

Sugerowałem się tą ofertą, gdzie jednoznacznie widać (przynajmniej na zdjęciach), że jest modularny, ale może to tylko błąd lub zdjęcia innego modelu. Dlatego się pytałem aby się upewnić. Co do wysyłki to skoro tak to OK, rozumiem także, że nie spieszy Ci się ze sprzedażą, natomiast moje pytanie było z tego względu, że to mi zależy na tej zasiłce ;). Cóż, mówi się trudno.

Edytowane przez stachoo86
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...