Skocz do zawartości

Blok Wodny do HD 5670?


Recommended Posts

Jako, że jestem nowy, witam Wszystkich bardzo serdecznie,a teraz do rzeczy :P - czy są wogóle bloki do tej karty ? Wiem, ze to low end, ale już mogli by jakiś zrobić, nie każdego stać na hd 4870, albo 5870. Czy to prawda, że bloki od hd 5770 pasują na nią? Karta to dokładnie HiS HD 5670 IceQ 512mb. Dziękuję za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

duniek juz chyba robi teraz bloki tylko na pamieci.

 

Więc, da sie wykombinować taki blok do 300 zł?

raczej nie. mozna poszukac uniwersalnych blokow na GPU + blok/radiatory na sekcje zasilania i pamieci.

 

a, naucz sie edytowac swoje wlasne posty ( piszesz jeden pod 2gim mimo, ze na edycje poprzedniego masz 8h )

Link to post
Share on other sites

.daft dobrze wiedzieć. Jest na polskim rynku jeszcze jeden człowiek (Barus_Poland na PCLabie) tylko nie wiem czy on wykonuje bloki na GPU.

 

Inna sprawa to czy blok na to GPU jest Ci aż tak potrzebny? Przecież ta karta doskonale działa w trybie pasywnym z jakimś większym radiatorem.

Link to post
Share on other sites

No kolego, ja chce v-moda na niej zrobić, a jakoś w internecie nie widziałem na nią chłodzenia. Ogólnie, to chyba nikt tej karty nie kręci o.O

 

EDIT:

 

raczej nie. mozna poszukac uniwersalnych blokow na GPU + blok/radiatory na sekcje zasilania i pamieci.

- Uniwarselna, np. na cooling.pl, są nawet do takich rupieci jak mx440 (7 strona bloków wodnych do vga), a do 5670 nie ma...

a, naucz sie edytowac swoje wlasne posty ( piszesz jeden pod 2gim mimo, ze na edycje poprzedniego masz 8h )

- Dobrze, sorry
Link to post
Share on other sites

Już wcześniej odbyełem z nimi rozmowę poprzez skype - Mówią, ze od hd 5770 pasuje, jak mam rozstaw (chyba) 55mm. (To napewno, bo mierzyłem wtedy) A ja mam inny, juz mówię jaki (mam tam strasznie dużo dziur, ale te 4 najbliżej środka: Około 4.8 mm

 

----

 

Czy może ktoś podać zdjęcie pcb referenta 5670? Wtedy bym porównał ze swoim

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...