Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam problem bo ostatnio jak miałem przemeblowanie w pokoju i gdzie indziej komputer itp to zmieniłem kabell na dłuższy ale jak chciałem przetestować jakąś grę to włączyłem np cs go i mi tak ścina na maxa przed przemeblowaniem wszystko dobrze chodziło wiecie może czego to problem ? W sensie takim że kabel od internetu mam nowy.


ref

Edytowane przez BardZor03
Link to post
Share on other sites

Pewnie uszkodziłeś dysk przy przenoszeniu komputera i stąd te problemy. A tak na powaznie to istnieje możliwość że nie działają Ci wszystkie pary żył w skrętce i  skutkuje to ograniczeniem łącza. Na początek sprawdź czy kable są prawidłowo podociskane. 

Link to post
Share on other sites

lagii straszne


Pewnie uszkodziłeś dysk przy przenoszeniu komputera i stąd te problemy. A tak na powaznie to istnieje możliwość że nie działają Ci wszystkie pary żył w skrętce i  skutkuje to ograniczeniem łącza. Na początek sprawdź czy kable są prawidłowo podociskane. 

 

 

Wszystko prawidłowo podłączone i wychodzi na to żebym musiał kupić nowy dysk ?


ale dysk twardy czy jaki bo nie ogarniam :P


a jak pan poleca jakiś to bym był wdzięczni o linka albo model.


Bo po przemeblowaniu jak wziołem komputer normalnie i położyłem go normalnie i wziołem dłużsyz kabel od internetu to miałem ściny np w csie mi chodzi tak że myyszka się rozpływa i wgle to wkońcu czego to wina.


Kabel ma oznaczenie 5e

Procesor: Intel Core i7 3770 3,4GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 2GB od Gigabyte WF3
Dysk: WD 2TB wd20ezrx Green
Płyta główna: ASrock z77 professional fatal1ty
Zasilacz: Modecom 650 W 
RAM: 16GB 

Komp kupiony 3 lata temu, gotowiec

Tak wygląda w środku:
http://i57.tinypic.com/2ikw9c1.jpg

Czy jest możliwe że jest to spowodowane temperaturą? może pasta na procku jest do wymiany? dokupić wiatraczek na tył obudowy?

Zastanawiam się też nad zmianą zasilacza, tak wyglądają napięcia w evereście, czy mają one na to jakiś wpływ?
http://i58.tinypic.com/2h2fp8p.jpg

Edytowane przez BardZor03
Link to post
Share on other sites

Z tego screena, to za wysokie temperatury płyty głównej i dysku WDC. Chłodzenie boxowe dla i7 3770 przy tej karcie jest za słabe. Wskazany jest montaż wentylatora na tyle obudowy. Wartość napięcia +3,3V to już kosmos, powinno byc zbliżone do wartaości 3,3V. Tu masz poradnik: http://forum.benchmark.pl/topic/78009-pomiar-napi%C4%99%C4%87-na-zasilaczu/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...