Skocz do zawartości

Paypal - pytań kilka


Recommended Posts

Witam.

Z racji tego iż wczoraj Origin nie przyjął mi mojej karty internetowej BZ WBK przy zakupie Titanfall a swojego konta w PKO podawać nie chce - zdecydowałem założyć konto. Myślałem o mBanku, ale potem wpadłem na PayPal. Juz kiedyś o tym myślałem, teraz wróciłem do tego pomysłu bo konto PayPal daje coraz więcej korzyści.

Mam jednak kilka pytań.

1. Ostatnio czytałem o jakichś zmianach w PayPal ale zupełnie nie pamiętam o co chodziło - może ktoś kojarzy?

2. Mam konto w PKO. Czy istnieje jakiś sposób na szybkie doładowanie PayPala? Żeby doszło to w kilka godzin. Może ktoś orientuje się jaki jest tego koszt w PKO? Z tego co wyczytałem - doładowania są darmowe gdyż jest to traktowane jako przelew na polskie konto, nie zagraniczne.

3. Przelew z PayPala na konto bankowe w Polsce - jaki jest koszt i czas trwania, o ile jest to w ogóle możliwe?

 

Póki co - to chyba wszystko.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Z tym przelewem błyskawicznym to też zależy od pory dnia, bo jak ostatnio doładowywałem konto ok północy to dopiero kasa na końcie paypal była rano. W ciągu dnia tego problemu nie miałem. Co do wypłat to u mnie nie pobierało żadnych prowizji, ale też nie wiem jak jest przy większych kwotach. Ja wypłacałem max 300zł i zero prowizji

Link to post
Share on other sites

Ze strony paypal

 

 

 

 

 

Nie pobieramy żadnych opłat za dodawanie środków do konta PayPal ani za wypłatę środków z konta PayPal na lokalny rachunek bankowy.

W przypadku odrzucenia wypłaty środków przez bank obciążamy Twoje konto kosztami cofnięcia operacji (kosztami zwrotu przelewu). Opłata za cofniętą wypłatę środków wynosi 30,00 PLN. Aby uniknąć tej opłaty, upewnij się, że wszystkie wprowadzane informacje dotyczące rachunku są poprawne.

 

 

 

 

Edytowane przez PatrykT
Link to post
Share on other sites

Nic Nie kosztuje. To jest zwykly przelew jak na inne konto chyba że używasz opcji elixir to płacisz tak ja bank ma to zapisane w opłatach. PayPal ma konto polskie więc przelew jest tego samego dnia najpóźniej dzień później tak samo z wypłatami. Max do 2 dni roboczych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...