Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Modyfikacje będą mogły sporo namieszać. Zakładając ogrom świata i możliwości na starcie to myślę, że gracze będą na tyle kreatywni, że ta produkcja będzie się miała świetnie przez bardzo długi okres czasu.
Po premierze proponowałbym się tutaj ustawiać na jakąś wspólną grę i myślę, że mile widziany będzie jakiś TS albo nawet Skype. Pozostaje nam czekać mam nadzieję, że już ostatni miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Póki nie ma oficjalnych wymagań to takie dywagacje będą mogły być porównane do wróżenia z fusów ale moim skromnym zdaniem powinieneś uruchomić to i pograć na choćby właśnie na średnich. Procesor może dostawać nieco po tyłku bo mam wrażenie, że gra będzie miała spory apetyt na zasoby CPU.

Link to post
Share on other sites

Myślę, że gorzej niż z GTA IV nie będzie. Aż je sobie dzisiaj zainstalowałem i byłem w lekkim szoku że na aktualnym sprzęcie nie mam stałych 60fps na max ustawieniach :o Co jakiś czas użycie któregoś rdzenia na 100%. Nieźle, ale wsadziłem tekstury + kilka dupereli + paczka samochodów + ice 3.0, mam ~40-50fps i wygląda miodzio chociaż cudów nie ma i widać że to stara gra. Ale z tymi modami kartę grzeje ostro, chyba ten ICE tak daje popalić. Jeszcze żadna gra mi tak nie wygrzała podkręconego gpu.

Nie mogę się doczekać na GTA V ;)

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Teoretycznie wymagania GTA V już wyciekły (opublikował je serwis Game Debate) ale ich wiarygodność pozostawia wiele do życzenia (np: miejsce na dysku czy ram) - oceńcie sami :

 

 

 

Minimalne wymagania sprzętowe GTA V

Procesor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz / Phenom II X2 545
Karta graficzna: GeForce GT 530
Pamięć: 4GB RAM
System: Windows 7,8,8.1 64bit
Dysk twardy: 20GB wolnego miejsca

 

 

Zalecane wymagania sprzętowe GTA V

Procesor: Core i5-2500T 2.3GHz / Phenom II X4 975
Karta graficzna: GeForce GTX 480 / Radeon HD 6970
Pamięć: 6GB RAM
System: Windows 7,8,8.1 64bit
Dysk twardy: 20GB wolnego miejsca

Link to post
Share on other sites

Chyba Ich Bóg opuścił z tymi wymaganiami, to już MP3 miał większe. Ram, procesor grafika i miejsce na dysku, chyba pomyliły im się tytuły. Zwykły fake i tyle, może ustawienia rekomendowane to minimum a zalecane poznamy później :)

Edytowane przez Blest
Link to post
Share on other sites

Też się obawiam, że będzie trzeba się na coś lepszego przesiąść..


Teoretycznie wymagania GTA V już wyciekły (opublikował je serwis Game Debate) ale ich wiarygodność pozostawia wiele do życzenia (np: miejsce na dysku czy ram) - oceńcie sami :

 

 

 

Minimalne wymagania sprzętowe GTA V

Procesor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz / Phenom II X2 545
Karta graficzna: GeForce GT 530
Pamięć: 4GB RAM
System: Windows 7,8,8.1 64bit
Dysk twardy: 20GB wolnego miejsca

 

 

Zalecane wymagania sprzętowe GTA V

Procesor: Core i5-2500T 2.3GHz / Phenom II X4 975
Karta graficzna: GeForce GTX 480 / Radeon HD 6970
Pamięć: 6GB RAM
System: Windows 7,8,8.1 64bit
Dysk twardy: 20GB wolnego miejsca

 

W serwisie Game Debate jest napisane, że potrzebuję 40 GB wolnego miejsca.

Link to post
Share on other sites

Są to nieoficjalne, ale podobnie było z Unity też były nieoficjalne i wszyscy mówili że to niemożliwe, są zbyt wysokie, na pewno będą niższe. Okazało się ze te wymagania były prawdziwe. Teraz podali do GTA V i mówicie że są zbyt niskie. Za wysokie- źle, za niskie też źle. Jeśli będą sie zgadzać to pozostaje jedynie cieszyć się że optymalizacja nie jest skopana i większości gra powinna pójść, nawet na starszym sprzęcie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wg mnie też będą stosunkowo niskie, przecież to działa na starych konsolach. Na X360 gra zajmuje ~15GB to na komputerze może będzie parę gb więcej, czego mieliby tam napchać żeby było prawie 3razy więcej ?

Ramu 6GB też bardzo realne, ile mamy aktualnie gier które potrzebują więcej ?

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie zgodzę się że wymagania powinny być raczej umiarkowane, dużo graczy pamięta jednak jaka była optymalizacja w IV, sądzę że Rockstar odrobił lekcje z optymalizacji i że będzie dobrze. Oczywiście wróżę teraz z fusów i popiołu  :D . Czekamy na oficjalne wymagania, ciekawe kiedy będą, już tydzień minął  :/

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Wy ale ja przechodząc główny wątek w V na xklocu straciłem zapał do robienia pobocznych, czy ktoś tak ma??

 

W każdej grze tak mam, dlatego teraz w Dragon Age np. robię poboczne przed skończeniem gry :D

Link to post
Share on other sites

Wczoraj około 2 w nocy z ciekawości wszedłem na steam i moim oczom ukazała się data premiery "early 2015". Miałem dodać informację o tym do tego tematu jednak nie pamiętałem czy wcześniej było podobnie z datą. Ale skoro piszą że taka data była już od 5 grudnia, pozostaje czekać na oficjalne informacje od Rockstara.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...