Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

to nie ten sam silnik co IV. jedyne co to samo to tylko nazwa RAGE. ten silnik jest cały czas rozwijany, tylko po prostu nazwy nie zmieniają, bo po co. zobacz Max Payne 3 - jest na RAGE, a grafika o wiele lepsza. mniej więcej taka sama będzie w GTA V, co najwyżej trochę lepsza.

 

DoritosUK,

nie będzie physx na 95%. ubisoft korzysta z havok (jest w assassins creed) jeśli już. a poza tym do takich efektów z płaszczem physx nie jest potrzebny chyba :D

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw czy zrobią coś z efektem wody chodzi o to że jak się wychodzi z wody w San Andreas to ta woda skapuje kilka sekund i znika jakbyśmy byli pod prysznicem z minutę , podobnie było w IV mam nadzieję że to zmienią.

 

Ladros a to nowość nie wiedziałem czy każda firma jak R* czy Ubisoft mają swoje silniki czy oni wykupują licencje ?

Link to post
Share on other sites

Grę w którą ostatnio grałem, która wykorzystywała praktycznie full PhysX'a to Alice Madness Returns. Znajomy włączył ją na 8800GT i na kozaka włączył w menu PhysX'a - 0.5fps.

 

Wiele firm ma swoje silniki, bo czasami taniej to wychodzi i też świadczy o firmie. R* wypuścił RAGE'a co daje jeszcze grać ludziom na DX9/XPku. Gabe i Valve pracują na Source Engine 2 (pewno powód nie wychodzenia HL3 jako, że będzie pewno pierwszą grą na nowym silniku), który nie wiadomo czy dalej zostanie dla obsługi DX9.

 

Havok jest silnikiem fizyki gry nie samej gry. Rockstar ma Rockstar Advanced Gaming Engine z impletowanym silnikiem fizyki o nazwie Euphoria. O ile RAGE jest dziełem R* silnik fizyczny należy do osób 3cich.

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że RAGE jest Exclusive tylko dla gier spod znaku R.

 

Też tak podejrzewam tylko ogólnie mi chodziło czy mogą a nie muszą :menda:

Zastanawia mnie jaki proces jest przy robocie takiego silnika bo zrobić coś z niczego to jest dopiero sztuka :-> wiem wiem to jest potężna firma a tak przy okazji to z jakiego silnika korzysta GTA SA i Gothic :?:

 

Jestem ciekaw jakby GTA wyglądało na Sourcu xD

 

Edit :

 

Trochę pogrzebałem i udało mi się coś wyłuskać xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=cSfoMe03Qnw

Edytowane przez DoritosUK
Link to post
Share on other sites

Ja pierdziut, po przeczytaniu podlinkowanego powyżej artykułu z IGN pomyślałem sobie, że dopiero fajnie mają cholerni Amerykanie, którzy mieszkają albo znają L.A., na którym wzorowane jest Los Santos. Wyobrażacie sobie ten uśmiech na twarzy, kiedy śmigając w grze rozpoznajesz miejscówki, które znacie z prawdziwego życia? Nam pozostaje jarać się całą resztą.

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

R* na swym fejsbuku oświadczyło że tyg przed świętami wypuści trailer nr.3,więc przed końcem świata (21.12.12) zdołamy jeszcze obejrzeć :P

weź mi tu nie pierdziel -.-'

 

Jasna du*a... pomyśleć, że zagramy dopiero za pół roku.

w tym czasie far cry 3, assassins creed 3, call of juarez gunslinger, mount and blade 2, sniper ghost warrior 2 - w między czasie mnóstwo dobrych gier :)
Link to post
Share on other sites

weź mi tu nie pierdziel -.-'

 

 

w tym czasie far cry 3, assassins creed 3, call of juarez gunslinger, mount and blade 2, sniper ghost warrior 2 - w między czasie mnóstwo dobrych gier :)

 

Może i dobrych,ale nie tak dobrych jak Gta V ;)

 

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201211/1352986836_vm3xpq_600.jpg

 

Nie wiem jak by tej fejk skomentować,bo chyba R* tak prędko z swego dziecka,co tak znosi kasy jak lodu nie zrezygnuje...

Edytowane przez DonHugo
Link to post
Share on other sites

Fake. GTA nie ma fabuł ciągnących się poprzez części. Każda to historia sama w sobie. Po co Rockstar by to robił, a dodatkowo Take2 by ich w sądzie zniszczył za to, że zabili kurę co znosi złote jaja. Gry wychodzą co kilka lat. Dodatkowo nie zapominajcie co R* powiedziało o DLC po sukcesie EFLC. Podejrzewam, że i V doczeka się kilku DLC jakiś czas po premierze piątki.

 

 

Edit:

Miałem rację co do zdjęć ze wspinaczki na budynku i, że to budynek FIB:

W niektórych zadaniach weźmie udział cała trójka. W jednym z zadań będziemy musieli porwać ważnego dla FIB (odpowiednik FBI) człowieka z biur ICC (odpowiednik CIA). Trevor siądzie za sterami śmigłowca, Michael zabierze ze sobą sprzęt do wspinaczki, a Franklin przygotuje karabin snajperski. Każdy odegra swoją rolę - jeden wtargnie do środka po cel, drugi będzie ubezpieczał, a trzeci przygotuje ucieczkę.

Edytowane przez OldSmuggler
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...