Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

masz jakiś pomysł jak to ustawić ? Bo nawet nie wiem ile klatek mam 

u mnie jest tak ustawiony, działa w gta 5

 

 

http://i.imgur.com/RZkdUpW.jpg

@e// jeszcze to

http://i.imgur.com/MpZeTcf.jpg

 

 

Edytowane przez Szarik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie własnie jest problem na 4GB ramu, sprzęt w sygnaturce, próbowałem już róznych rzeczy, na redditcie podawali ustawienia dla panelu NVIDII, sugerowali też wyłączenie stremowania z nvdii, teraz defragmentuje dysk, może to pomoże, a jak nie to może spróbować ustawić statyczne wartości dla pliku wymiany?

Link to post
Share on other sites

Nie ma ogólnych presetów ustawień, musisz wszystko z osobna zmieniać.

Dlaczego Ci osd z MSI AB nie działa, tego najstarsi słowianie nie powiedzą. Ja mam ustawione tak jak we wszystkich innych grach i działa. Może to kwestia innej wersji RivaTuner Statistics Server, ja mam 6.3.0.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

U mnie po lekkim OC Grafiki i pamięci ram gra trzyma stałe 50 FPS, bo tyle dałem jej ograniczenia i nie ma już dropów. Ustawienia jakie mam to te z filmu wyżej, dla komputera wydajnego. Co do samej rozgrywki jest bardzo miodna :) czasami jeżdżę i podziwiam widoki a burza nocą coś pięknego ten deszcz i sztorm na morzu :). Tereny poza miejskie też są niesamowite dbałość o każdy szczegół robi wrażenie warto było czekać na wersję PC, nigdy nie grałem więc grę odkrywam. Czekam na jakiś multiplayer typu SAMP :P

Link to post
Share on other sites

Wiecie może czy da się jakoś zrobić 2-gi profil gracza?

Mam wersję Rockstar SC (nie ma chyba znaczenia)

 

Chodzi mi o to, że nie chcę aby ktoś grał na moim profilu :), tylko żeby grał sobie na jakimś innym.

 

 

Przy okazji: na sprzęcie z sygnaturki śmiga aż miło w FHD i detale bardzo wysokie.

Bez msaa nie było spadków, a jak włączyłem x8 to zdarzają się czasem lekkie dropy.

Edytowane przez dario83
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie napadów online, ktoś się orientuje jak to dokładnie działa? bo w grze co jakiś czas mi wyskakuje, ze mogę dołączyć do misji przygotowawczej przed napadem albo może nawet do samego napadu, ale problem jest w tym, że ja bym chciał przejść każdy napad od A do Z czyli zaliczyć również każdą misję przygotowawczą do napadu, jeżeli będę sobie dołączał do takich "zaproszeń" to wtedy może być tak, że część misji pominę, bo np. jakaś ekipa już je ukończyła wcześniej, a ja dołączę dopiero np. w połowie zabawy, tak to działa? 

PS. Szukam chętnych do przejścia każdego napadu i misji przygotowawczych do tych napadów. Mile widziany byłbym mikrofon żeby się dobrze współpracowało. 

Link to post
Share on other sites

Możesz dołączyć do innych w trakcie przygotowania, do samego napadu, a potem sam możesz stworzyć napad. Jeżeli zrobisz po kolei masz 1mln $$ bonusu. 

 

Przygotować jest kilka zazwyczaj, możesz dołączyć od początku albo od środka, sam wybierasz jakie zaproszenie przyjąć.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak was ale bardzo denerwuje mnie nadgorliwość policji w grze. W porównaniu z poprzednimi częściami zgubić 3 gwiazdkowy pościg jest już dośc trudno. Za byle "klapsa w dziąsło" zaraz dwie gwiazdki pościgu też irytują - nie można się wyżyć :) A najbardziej denerwuje że na totalnym wygwizdowie w góach zatłucze się jakiegoś przypadkowego turystę i zaraz nadjeżdza znikąd 5 radiowozów. Państwo policyjne :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...