Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Na razie to tylko gdybanie

Na gram 140zł, na gry-online też 140zł, na RTVEUROAGD za 150zł, na muve 160zł
http://www.euro.com.pl/gry-pc/rockstar-games-grand-theft-auto-v-pc.bhtml?from=ceneo&p=149.00&cr=0&ceneo_spo=true
Tutaj widać że cena nie została potwierdzona przez wydawcę
 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1b37a3e6a3a1.png

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

 

 

Drodzy konsolowcy.

 

Nie cwaniakuj bo połowa konsolowców powie Ci że skończyło ją prawie rok temu i opowie Ci jak gra się kończy. Druga połowa natomiast kupi ją na PS4 albo nowego klocka i ukończy w przyzwoitej jakości długo przed tym zanim naprawią optymalizację na PC (oczywiście pesymistyczna wizja ale GTA4 długo muliło wszystko). 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie cwaniakuję, a napisałem to jedynie w formie pewnego żartu.

 

Sam myślałem o tym aby zakupić używane PS3 oraz gta V, a później odsprzedać bez straty, lecz widząc te spadki fps + celowanie na padzie i dodatkowo wiedząc, że grafika na PC będzie znacznie lepsza odpuściłem sobie.

 

Grając na PS4 czy XO będzie dobrze, czego nie mogę powiedzieć o starszej generacji, lecz cena gier na konsole i tak trochę odrzuca.

 

Biafra przesadzasz...

Link to post
Share on other sites

Oczywiście też troszkę żartuję ale gdybyś pograł na konsoli to wiedziałbyś że z płynnością nie było aż tak wielkich problemów. Sam na PC trzymam 60fps a GTA V bez bólu spodu pleców ukończyłem na specjalnie w tym celu zakupionym xboxie 360. 

Link to post
Share on other sites

Widziałem kilka gameplay'ów na PS3 i spadki FPS były imo dość mocno zauważalne, a dodatkowo te długie loadingi. Celowanie na padzie jak dla mnie jest straszne w porównaniu z myszą. Oczywiście żeby nie było, posiadam pada od X360.

 

Wiem, że tam są różne tryby celowania, lecz ja tego jakoś nie czuję.

 

Edit.

 

Odnośnie tekstu "Drodzy konsolowcy" przypomniała mi się po prostu petycja graczy konsol, która miała na celu to ,aby rockstar nie wydawał GTA V na PC :P

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy było ale gdyby ktoś się użerał z legendarnym stutteringiem na w miarę mocnym sprzęcie i żaden z popularnych fixów nie działał oto co mi pomogło.

 

Wchodzimy w

 

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Grand Theft Auto IV\GTAIV

 

prawym na pliku `LaunchGTAIV` i tworzymy sobie skrót na pulpit.

Uruchamiamy tym plikiem. Steam może ale nie musi być uruchomiony w tle, ważne żeby nie uruchamiać przez Steam.

Voila.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ale oczywiście gracze podłapali plotę o rzekomym przesunięciu daty premiery na 2015 r. Burza trwała na szczęście bardzo krótko :) Ja nie grałem jeszcze w GTA V i kupuję niemalże w ciemno (oglądałem po premierze kilka rozgrywek na YT) Pozycja obowiązkowa !

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

Zwykła plota dla kilików. Gra miała premierę rok temu. Rockstar babrał się wystarczająco długo coby udoskonalić ten kąsek dla rasy panów :D Hype będzie na pewno. Niejeden twórca modów będzie chciał zabłysnąć i wybić się na tej grze. Podkręcajcie grafiki, procki, stacje dyskietek co tam macie. Będzie się działo!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że piąteczka paradoksalnie może działać o wiele lepiej niż część poprzednia. To wynika z faktu, że programiści Rockstara na pewno od IV części zrobili bardzo duże czy wręcz ogromne postępy jeśli chodzi o poruszanie się w obrębie silnika gry. Także liczę na to, że nie będę musiał ciąć detali przynajmniej tych istotnych ;P Niemniej jednak przekonamy się o tym zaraz po premierze. Choć strzelam, że przed premierą w zatoce będzie ponadprzeciętny ruch ;)

@Szkielet

Ja myślę, że trzeba będzie przede wszystkim podkręcić czy też przekręcić portfele :D

Edytowane przez Fikuzi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...