Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

16 minut temu, BlackCoffe napisał:

Czy mi się wydaje czy coś z nią nie tak

Strzelam że wydaje ci się tak przez spikselowane zdjęcia, jak wszystkie na allegro lokalnie. Oczywiście na zwykłym allegro te same zdjęcia wyglądają dobrze...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Fajna jest ta wersja, bo od Gainwarda więc na czerwonym pcb. Rzucał się nie będę specjalnie na to ale obserwuję.

Mam już Leadtek'a i z tego co pamiętam karta jest wolniejsza od wersji AGP, bo i zegary mniejsze jak i przez ten mostek wydajność minimalne gorsza, bo robiłem raz test na takich samych taktach to z 200p w 3D Marku było mniej.

 

dsc06860atj7e.jpg

Link to post
Share on other sites
Cytat

Jak masz kontroler SCSI to tak.

Dzięki. powinienem mieć, choć nie pamiętam, jak mam podłączony ten cd-rom, który jest teraz, ale raczej wszystkie były łączone tą samą metodą, nie?

Cd-Rom zakupiony - jeśli zadziała, to będę miał już naprawdę ładne retro :) Nie jest to najstarszy możliwy cd-rom, ale na pewno jeden z najstarszych. Chyba był tylko jeden rodzaj jeszcze starszych, wielkie jak cały komputer. Moim celem zawsze było skompletowanie zestawu, który jest możliwie jak najstarszy, ale jednocześnie jak najbardziej funkcjonalny - dlatego odrzuciłem 286 z powodu ubogiej biblioteki gier, oraz 486, bo jest zbyt nowy - postawiłem więc na 386, z jak najstarszymi możliwymi peryferiami - oczywiście bez wydawania fortuny. Ten cd-rom będzie idealnym uzupełnieniem.

W szafce zalega mi teraz zapasowa klawiatura na złącze din, myszka na port serial i dojdzie do tego cd-rom - wszystko sprawne. Mam też lekko uszkodzoną dyskietkową stację 5,25 cala. Trzymam je na zapas, ale gdyby ktoś był chętny to mogę odsprzedać.

Edytowane przez kamiledi15
Link to post
Share on other sites

Ja zrozumiałam, że komputer i te wszystkie podzespoły, które są na dalszych zdjęciach. 

***********

Czasami zastanawiam się czy niektórzy sprzedający są bardziej głupi czy też bezczelni https://www.olx.pl/d/oferta/retro-obudowa-atx-w-dobrym-stanie-CID99-IDKHvZD.html#e1e95acad5

************

Ktoś chce grafę? :P https://allegrolokalnie.pl/oferta/3dfx-voodoo-3-3000

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...