Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

Zastanawia mnie ten gość. Wystawia w dziale uszkodzone, widać że to karty ze złomowiska. Ale w opisie "przetestowane i sprawne", a 98% pozytywów jak na handlowanie takim szrotem to dobry wynik. Ceny również wyglądają tak jakby to były działające karty.

 

 

jak ktoś ustrzelił to dajcie znać czy działa:rotfl:

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-ati-rage-theater-2001r-15040139372

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Paniki napisał:

Kiedyś natknąłem się na spoko pomysł. Kupujący by zalicytować musiałby przedpłacić taką kwotę wcześniej, by mógł z niej licytować :D

 

W niektórych aukcjach na Catawiki, chyba powyżej pewnej wartości i na świeżych kontach trzeba dokonywać wpłaty z góry.

Link to post
Share on other sites

Opisane to jest w manualu jako "Flat Panel Display Output".

 

obraz.png.a0e5bb16f3b8f88d6267788d26992a8e.png

 

Nie wygląda to też na prawdziwą Ultrę. Były "oszukane", takie samo pcb, kości pamięci ale o niższym taktowaniu ale wykrywało jako Ultra choć to zwykła TNT2 albo Pro była? Teraz nie pamiętam, mam 2 niby identyczne karty od Asusa, jedna to prawdziwa Ultra, druga nie.

Choć obie są rozpoznawane jako Ultra, jedna nią jest, druga ma znacznie niższe takty.

Generalnie pamięci muszą być 5ns, jak są słabsze to jest to Pro albo zwykła "2".

Link to post
Share on other sites
W dniu 30.01.2024 o 22:44, buszi napisał:

Opisane to jest w manualu jako "Flat Panel Display Output".

 

obraz.png.a0e5bb16f3b8f88d6267788d26992a8e.png

 

Nie wygląda to też na prawdziwą Ultrę. Były "oszukane", takie samo pcb, kości pamięci ale o niższym taktowaniu ale wykrywało jako Ultra choć to zwykła TNT2 albo Pro była? Teraz nie pamiętam, mam 2 niby identyczne karty od Asusa, jedna to prawdziwa Ultra, druga nie.

Choć obie są rozpoznawane jako Ultra, jedna nią jest, druga ma znacznie niższe takty.

Generalnie pamięci muszą być 5ns, jak są słabsze to jest to Pro albo zwykła "2".

DFP zwane też Vesa DFP. Jeśli to oryginalna z Presario to tam była konkretnie ta karta:

https://computingworlds.com/hp-126724-001-video-cards.html

 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...