Skocz do zawartości

SWIFTECH H20-220 Ultima XT Plus Water-cooling System


Recommended Posts

Dzień dobry zakupiłem sobie zestaw chłodzenia wodnego składający się z :

- Apogee XT water-block

- MCR220 radiator

- MCP655-B 12V pump

- MCRES-Micro Revision reservoir

- MCB120 radiator

- MCW60 VGA kit for graphics card

- MCW30 chipset kit

 

pod sprzęt

Gigabyte p-55a-ud3

Intel core i5-750 2,66GHz

GeForce 9600GT 512mb (zmieniam na GeForce GTX 480 1536MB DDR5)

Corsair HX1000W

Cooler Master HAF 932 PC Tower Case

Corsair Dominator 2 x 2 GB DDR3-1600 PC3-12800 CL8 PC Memory Kit (CMD4GX3M2B1600C8)

SEAGATE Barracuda 7200.12 Hard Drive - 1 TB - 7200 rpm - 32 MB - SATA (ST31000528AS)

 

chciał bym zrobic Overlock CPU na 4.2

i pytanie czy to będzie dobrze chłodzić CPU i czy da się chłodzić tym zestawem płytę główną puki co GPU nie chłodzę dopiero chciał bym na GTX 480 ale nie wiem czy to chłodzenie wszystko pociągnie czy może GPU zostawić orginalne chłodzenie wiatrakiem ...???? proszę o podpowiedzi a to link całego zestawu

http://www.pixmania.ie/ie/uk/4487680/ar ... us-wa.html

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie wolę zestaw składany z klocków niż taki KIT ale skoro już kupiłeś to trudno :P

 

Jeżeli chcesz zwodować wszystko to cienko to widzę, musiałbyś dołożyć jeszcze jedną chłodnicę.

 

edit :

I dokup od razu top do pompy > http://www.cooling.pl/ek-water-blocks-e ... gory=28_54 będzie ciszej i wygodniej...

 

Link to post
Share on other sites

Sorka nie zauważyłem ;)

 

Znalazłem tylko to > http://www.pixmania.ie/ie/uk/2505043/ar ... ng-dd.html ale nie mam pojęcia czy będzie pasować do MCP655 :P (na moje oko, nie)

 

Jak masz możliwość to napisz do nich czy będzie pasować lub czy sprowadzą to co Ci podałem, w ostateczności niech cooling wysyła...

 

Link to post
Share on other sites

Ok Panowie Dzięki za pomoc już wiem chyba o co kaman z tym wszystkim...

a teraz tak bo chyba jutro mi przyjdzie ten set i narazie tego Top-a nie kupie tutaj a za jakiś czas siostra będzie podawać paczkę z PL więc kupie to i mi wyśle tylko czy jeśli ja zamontuje to chłodzenie to później nie będzie skomplikowane podpięcie tego Top-a?? jeszcze nigdy tego nie robiłem mam po raz pierwszy styczność z chłodzeniem wodnym nawet nie widziałem na żywo czegoś takiego... a i czy to jest skomplikowane ?? może lepiej ktoś mi to zrobi ???

dzieki...

Link to post
Share on other sites

hmmm... a bez tego chłodzenie słabiej działa? czy tylko głośniej chodzi>?

bo może nie muszę się z tym śpieszyć bardziej zależy mi na temp.

bo to będę miał dopiero za jakieś 2 miesiące a chłodzenie przyjdzie lada dzień...

Po pierwsze ciszej po drugie wydajniej a po trzecie masz możliwość zainstalowania złączek. Tak jak napisał kolega kubbak...lepiej za jednym zamachem bo potem trzeba spuścić chłodziwo i wyjmować pompę.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...