Skocz do zawartości

GTS 450 Extreme OC - Watch Dogs bez lagów


Recommended Posts

Ale nie możesz w taki sposób narzucać innym swojego zdania tym bardziej że samemu nie jesteś zainteresowany kupnem tejże grafiki. Ktoś kupi taką grafikę będzie grał sobie w gry na najniższych detalach i będzie z niej zadowolony. To co Ty robisz to jest zwykła nadgorliwość. 

 

To nie jest nadgorliwość tylko zwyczajna dbałość o rzetelność i uczciwość względem innych userów a także o pewne standardy tego fora. Też jestem sprzedawcą, też sprzedawałem sprzęt z niższej półki ale nigdy nie stosowałem tego rodzaju tanich chwytów które mogłyby wprowadzić kogoś w błąd ani wciskać komuś herezje i robić to w tak cwany sposób a potem jeszcze zgrywać aniołka i wszechwiedzącego. Takiego czegoś kolego się nie toleruje. 

Link to post
Share on other sites

Skończ już z tym wprowadzaniem w błąd. Sprzęt wystawiłem na forum gdzie większość zna się na sprzęcie więc kogo chciałbym wprowadzić w błąd? Powiesz mi, że są tutaj nieobeznani użytkownicy? To czemu gdy ktoś zawyży cenę to płaczecie, że to jest forum komputerowe i każdy zna się na cenach?

Link to post
Share on other sites

Nie zamierzam bo mam rację a cała twoja wymowa i tłumaczenia są szemrane. Na forum jest bardzo dużo osób lub gości którzy szukają rożnych ofert i przekrój ich wiedzy jest naprawdę różny także owszem są nieobeznani userzy.

 

 

 

To czemu gdy ktoś zawyży cenę to płaczecie, że to jest forum komputerowe i każdy zna się na cenach?

 

Nie wiem o co Ci tutaj chodzi? Kto płacze, kiedy płacze? Do kogo się zwracasz w tym momencie? 

Link to post
Share on other sites

Wystaw to na allegro i się więcej nie kompromituj ;)

 

Tutaj ludzie są w miarę ogarnięci i znają się na różne tematy.

 

Tak jak mówiłem najlepiej będzie wystawić to kartę na alledrogo na licytację.

 

Najszybciej znajdziesz kupującego i najłatwiej ją sprzedaż.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez eziozpolski
Link to post
Share on other sites

Nie wiem o co Ci tutaj chodzi? Kto płacze, kiedy płacze? Do kogo się zwracasz w tym momencie? 

Podałem przykład, który nieraz widziałem. Janusze biznesu pisali posty, że ktoś szuka jelenia, bo cena wyższa 20zł niż średnia allegro. A tutaj przecież forum komputerowe i każdy się zna..

 

Poza tym o co Ci ogólnie chodzi? Pomijając te kłamstwa, które niby wypisuję. Czy moja cena jest jakoś szczególnie zawyżona?

Link to post
Share on other sites
To nie jest nadgorliwość tylko zwyczajna dbałość o rzetelność i uczciwość względem innych userów a także o pewne standardy tego fora. Też jestem sprzedawcą, też sprzedawałem sprzęt z niższej półki ale nigdy nie stosowałem tego rodzaju tanich chwytów które mogłyby wprowadzić kogoś w błąd ani wciskać komuś herezje i robić to w tak cwany sposób a potem jeszcze zgrywać aniołka i wszechwiedzącego. Takiego czegoś kolego się nie toleruje. 

 

Patrząc z punktu regulaminu tego forum to my teraz obaj łamiemy regulamin którego nie łamie sama oferta. Tytuł powinien być zachęcający i taki jest i w tym wypadku. Mnie on nie poruszył do tego stopnia aby wypisywać takie rzeczy które wypisujesz Ty. Wytłumaczyłem w moim poprzednim poście dlatego tak się dzieje. Nie masz powtarzam żadnego prawa do tego aby tutaj pisać posty niezwiązane z tematem od tego jest administracja, oni sobie dyskutują w swoim forum czy ten temat może zostać czy też nie. Ty możesz sprawę zgłosić do moderacji, administracji i jeżeli byłbyś fair to na tym by się skończyło. Bardzo mnie denerwuje takie dosyć błahe czepianie się podobnych spraw w internecie. Bardzo jestem ciekawy jakbyś zareagował na ulicy gdyby obok Ciebie stało się coś co nie jest zgodne z pewnymi wytycznymi, wtedy też zachowałbyś się tak jak tutaj? Czy może schował głowę i odszedł? Oczywiście odbiegam teraz od tematu, nie odpowiadaj na te pytania.

 

 

Punkt patrzenie zależy od punktu siedzenia,właściwie wszystko co chciałem napisać napisałem we wcześniejszym poście, proszę Ciebie abyś zakończył tę dosyć bezsensowną dyskusję. Moderację i Administrację za to proszę o wyczyszczenie tego tematu zgodnie z regulaminem ;)

Edytowane przez marcinowozniako
Link to post
Share on other sites

 

 

Podałem przykład, który nieraz widziałem. Janusze biznesu pisali posty, że ktoś szuka jelenia, bo cena wyższa 20zł niż średnia allegro. A tutaj przecież forum komputerowe i każdy się zna..

 

To niech się inni odniosą do tego...

 

 

 

Czy moja cena jest jakoś szczególnie zawyżona?
 

 

Ja do Twojej ceny nic nie mam. A to o co mi chodziło napisałem kilkanaście postów wstecz. 

 

 

 

Patrząc z punktu regulaminu tego forum to my teraz obaj łamiemy regulamin którego nie łamie sama oferta. Tytuł powinien być zachęcający i taki jest i w tym wypadku. Mnie on nie poruszył do tego stopnia aby wypisywać takie rzeczy które wypisujesz Ty. Wytłumaczyłem w moim poprzednim poście dlatego tak się dzieje. Nie masz powtarzam żadnego prawa do tego aby tutaj pisać posty niezwiązane z tematem od tego jest administracja, oni sobie dyskutują w swoim forum czy ten temat może zostać czy też nie. Ty możesz sprawę zgłosić do moderacji, administracji i jeżeli byłbyś fair to na tym by się skończyło. Bardzo mnie denerwuje takie dosyć błahe czepianie się podobnych spraw w internecie. Bardzo jestem ciekawy jakbyś zareagował na ulicy gdyby obok Ciebie stało się coś co nie jest zgodne z pewnymi wytycznymi, wtedy też zachowałbyś się tak jak tutaj? Czy może schował głowę i odszedł? Oczywiście abstra****e teraz, nie odpowiadaj na te pytania.

 

 

Masz rację z tym łamaniem tyle że ja nie robię tego dla przyjemności. Skrytykowałem, uzasadniłem i podtrzymywałem tylko swoje tezy. Owszem nie mam prawa - ale jako stały użytkownik tego fora i codzienny obserwator działu Sprzedam czuję powinność zareagowania jeśli coś wydaje mi się szczególnie podejrzane. Uwierz mi że takich tematów i takich miglanców bywało tu całe multum. Niektórzy do tego stopnia bezczelni że obrażali adminów i tworzyli przy tym nowe teorie komputerowo - sprzętowe. Takim tutaj dziękujemy. Sprawa do adminów do oceny została zgłoszona i zabrali stosowny głos. Jeśli zechcą usuną ten temat w każdej chwili - ich wola o dbałość o poziom tego fora. Dla Ciebie to są błahe sprawy - ok, masz prawo tak twierdzić - mnie to po prostu razi. Odnośnie pytania jak zareagowałbym na ulicy? Proszę bardzo - byłem uczestnikiem bardzo niemiłej sytuacji w sklepie komputerowym w mojej miejscowości - sprzedawca chciał wcisnąć osobie nieobeznanej zasilacz zdecydowanie kiepskiej marki zasilacz i to za zawyżone pieniądze - zareagowałem, doszło do kłótni i zostałem wyproszony pod groźbą wezwania policji - sukcesem było to że klient nie kupił tego sprzętu i podziękował mi za to. Tyle. Uczciwość to uczciwość. Tutaj też obowiązuje. 

Link to post
Share on other sites

 

 

czuję powinność zareagowania jeśli coś wydaje mi się szczególnie podejrzane.

 

Ja nie widzę nic w tym podejrzanego i mówię to jest takie czepianie się, gdyż w gruncie rzeczy ja nic nie zauważyłem podejrzanego.

 

 

 

Uwierz mi że takich tematów i takich miglanców bywało tu całe multum. Niektórzy do tego stopnia bezczelni że obrażali adminów i tworzyli przy tym nowe teorie komputerowo - sprzętowe. Takim tutaj dziękujemy.

 

Nie jestem na forum od dzisiaj wiem że takie sytuacje były. Niejednokrotnie użytkownicy mają rację ale w innej są w błędzie.

 

 

 

 

Sprawa do adminów do oceny została zgłoszona i zabrali stosowny głos. Jeśli zechcą usuną ten temat w każdej chwili - ich wola o dbałość o poziom tego fora.

 

To co Tutaj wypowiedział się moderator to nawet na to nie patrzę, nie został zabrany żaden głos ze strony administracji.

 

 

 

mnie to po prostu razi.

 

Mimo czytania twoich komentarzy nie przemawiają do mnie twoje argumenty które są trochę naciągane. Na parę moich argumentów również mi nie odpowiedziałeś nie wiem czy nie zauważyłeś czy specjalnie uniknąłeś odpowiedzi.

 

 

 

Proszę bardzo - byłem uczestnikiem bardzo niemiłej sytuacji w sklepie komputerowym w mojej miejscowości - sprzedawca chciał wcisnąć osobie nieobeznanej zasilacz zdecydowanie kiepskiej marki zasilacz i to za zawyżone pieniądze - zareagowałem, doszło do kłótni i zostałem wyproszony pod groźbą wezwania policji - sukcesem było to że klient nie kupił tego sprzętu i podziękował mi za to. Tyle. Uczciwość to uczciwość. Tutaj też obowiązuje.

 

Bardzo dobre zachowanie to się chwali, jednak to bez porównania inna sytuacja.  

Link to post
Share on other sites

Nadal zarzucasz mi kłamstwa i nieuczciwość. A ja po raz nie wiem który tłumaczę ci, że żadnego oszustwa tu nie ma. Spójrz na nazwę tematu tak jak wygląda. Nie ma tam żadnego ultra. Sam to wymyśliłeś, gratuluję wyobraźni, ale została użyta w złej sytuacji. Brak rzetelnego testu w grze? Jaki problem poprosić o taki? Chyba widać wyraźnie datę dodania filmu i utworzeniu tematu, co wskazuje, że film nie był robiony specjalnie pod ten temat. A jeśli ktoś tak jak powiedziałeś lubi grać tylko na ultra i na wszystko spojrzy przez pryzmat swoich upodobań to dział sprzedam takiego forum nie jest dla niego, a sklepy internetowe gdzie kupi komputer za grube pieniądze.

Każdy ma rozum, ten kto potrafi z niego korzystać to nawet jeśli nie zauważy niższych detali na filmie, to dojdzie do wniosku, że za takie pieniądze nie ma szans na ultra.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja nie widzę nic w tym podejrzanego i mówię to jest takie czepianie się, gdyż w gruncie rzeczy ja nic nie zauważyłem podejrzanego.

 

Dla mnie sama nazwa tematu jest już naciągana. Dalsze tłumaczenia autora także wobec krytycznych komentarzy innych userów mówi sama za siebie. 

 

 

 

nie został zabrany żaden głos ze strony administracji.

 

 

To że nie zabierają głosu nie znaczy nie że obserwują tego. Jeśli ktoś przesadzi zareagują. 

 

 

 

Na parę moich argumentów również mi nie odpowiedziałeś nie wiem czy nie zauważyłeś czy specjalnie uniknąłeś odpowiedzi.

 

 

Może przeoczyłem w bałaganie? A o które kwestie Ci chodzi? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Dla mnie sama nazwa tematu jest już naciągana. Dalsze tłumaczenia autora także wobec krytycznych komentarzy innych userów mówi sama za siebie.

 

Można to tak nazwać ale zobacz jaką wysoką oglądalność sobie tym załatwił.

 

To że nie zabierają głosu nie znaczy nie że obserwują tego. Jeśli ktoś przesadzi zareagują.

 

To nie jest dział przeznaczony do dyskusji, zatem tutaj to co w tej chwili się dzieje już wymaga interwencji moderatorów, gdyż są tutaj treści niezgodne z regulaminem.

 

 

 

 

Może przeoczyłem w bałaganie? A o które kwestie Ci chodzi?

 

http://forum.benchmark.pl/topic/152593-gts-450-extreme-oc-watch-dogs-bez-lag%C3%B3w/page-3?do=findComment&comment=1636845 

Link to post
Share on other sites

 

 

Nadal zarzucasz mi kłamstwa i nieuczciwość. A ja po raz nie wiem który tłumaczę ci, że żadnego oszustwa tu nie ma. Spójrz na nazwę tematu tak jak wygląda. Nie ma tam żadnego ultra. Sam to wymyśliłeś, gratuluję wyobraźni, ale została użyta w złej sytuacji. Brak rzetelnego testu w grze? Jaki problem poprosić o taki? Chyba widać wyraźnie datę dodania filmu i utworzeniu tematu, co wskazuje, że film nie był robiony specjalnie pod ten temat. A jeśli ktoś tak jak powiedziałeś lubi grać tylko na ultra i na wszystko spojrzy przez pryzmat swoich upodobań to dział sprzedam takiego forum nie jest dla niego, a sklepy internetowe gdzie kupi komputer za grube pieniądze. Każdy ma rozum, ten kto potrafi z niego korzystać to nawet jeśli nie zauważy niższych detali na filmie, to dojdzie do wniosku, że za takie pieniądze nie ma szans na ultra.
 

 

Pod płaszczykiem niepotrzebnego koloryzowania. Ale to nie chodzi o to że ja wymyśliłem sobie ustawienia ULTRA tylko o to że nie do końca świadomy nabywca mógłby o nich pomyśleć - że masz na myśli ustawienia ULTRA. Wystarczyłoby dopisać że stosujesz ustawienia niskie czy średnie i nie widzę problemu. Nie napisałeś i nie pokazałeś na filmiku jakie są ustawione. Skąd mamy wiedzieć? Nie możesz zakładać że ktoś pomyśli dokładnie tak jak Ty myślisz. Tym bardziej przy sprzedaży.  


 

 

Można to tak nazwać ale zobacz jaką wysoką oglądalność sobie tym załatwił.
 

 

To akurat przez burzliwą dyskusję...

 

To nie jest dział przeznaczony do dyskusji, zatem tutaj to co w tej chwili się dzieje już wymaga interwencji moderatorów, gdyż są tutaj treści niezgodne z regulaminem.

 

 

Zgadzam się. Jeśli usuną ten spam to ja nie będę się gniewać. 

 

 

Zgadza się jest konkretną wartością w liczbie klatek na sekunde które teoretycznie powinny mówić o płynności rozgrywki. Niech moderator Nowaj zrobi test benchmark który zmierzy mu fps podczas jego rozgrywki. Poda je tutaj ciekawe czy na podstawie takiego wykresu ocenisz czy gra jest płynna czy też nie. Wiemy bowiem że co chwile są mikrościnki u niego które uniemożliwiają grę komfortową. 
 

 

Jeśli o to Ci chodziło to mogę tylko tyle powiedzieć że skoro sam z siebie pisze że ma mikrościnki to ja wierzę mu że problem jest. Jeśli te mikrościnki mają wpływ na framerate i byłoby to uwidocznione na filmie wraz ze spadkiem FPsów to nie trzeba tego kwestionować że drobny problem występuje.   

Link to post
Share on other sites

Nie o to mi chodziło. Nie wierzysz w ilość fps bo na filmie nie widać ile tych fps w grze jest. Uwierzyłbyś natomiast w płynną rozgrywkę na podstawie benchmarku który pokazywał by ilość fps w danym czasie w grze. Nie ma w tym przypadku to sensu gdyż te mikrościnki na tym wykresie nie były by widoczne natomiast na filmie już byłoby je widać, na filmie autora tego tematu takich przypadłości nie ma. 

 

Próbuje Ci udowodnić to że nie zawsze ilość FPS powyżej 30 równa się płynna rozgrywka. Zatem nie możemy traktować FPS jako sztywną wyrocznie jak to mówisz. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli o to pytasz to tak:

 

Uwierzyłbym w płynną rozgrywkę gdybym sam to mógł ocenić na własnym komputerze. Dlatego jestem sceptyczny wobec wszelkiej maści filmików z YT przedstawiających gamplay'e. Poza tym filmiki z gier można nagrywać z uwidocznionym FPSem - wtedy nie ma wątpliwości. Kwestia benchmarków - jestem już bardziej ufny, szczególnie jeśli wyniki z kilku z nich pokrywają się z sobą i są rzetelnie opisane. Nie ma natomiast dla mnie takiej sytuacji lub nie znam jej czy nie spotkałem żeby w grze występowały mikorprzycięcia i nie miało to wpływu na FPS.

 

Odnośnie drugiej części - powiem tak - kiedyś myślałem że 30 - 40 klatek to jest płynność, dziś uważam że 50 klatek to absolutne minimum żeby nazwać grę płynną. Innymi słowy - jeśli gra ma te 50 - 60 klatek musi być siłą rzeczy płynna. Chyba że ktoś ma monitor 120 Hz - wtedy to inna bajka. Kwestia odczuć, może doświadczeń. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli o to pytasz to tak:

 

Uwierzyłbym w płynną rozgrywkę gdybym sam to mógł ocenić na własnym komputerze. Dlatego jestem sceptyczny wobec wszelkiej maści filmików z YT przedstawiających gamplay'e. Poza tym filmiki z gier można nagrywać z uwidocznionym FPSem - wtedy nie ma wątpliwości. Kwestia benchmarków - jestem już bardziej ufny, szczególnie jeśli wyniki z kilku z nich pokrywają się z sobą i są rzetelnie opisane. Nie ma natomiast dla mnie takiej sytuacji lub nie znam jej czy nie spotkałem żeby w grze występowały mikorprzycięcia i nie miało to wpływu na FPS.

 

Odnośnie drugiej części - powiem tak - kiedyś myślałem że 30 - 40 klatek to jest płynność, dziś uważam że 50 klatek to absolutne minimum żeby nazwać grę płynną. Innymi słowy - jeśli gra ma te 50 - 60 klatek musi być siłą rzeczy płynna. Chyba że ktoś ma monitor 120 Hz - wtedy to inna bajka. Kwestia odczuć, może doświadczeń. 

jeżeli nagra filmik na YT z frapsem to straci płynność gry i teoria legnie w gruzach :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie ma natomiast dla mnie takiej sytuacji lub nie znam jej czy nie spotkałem żeby w grze występowały mikorprzycięcia i nie miało to wpływu na FPS.

 

I to właśnie bardzo widać. Zabrałeś głos w nieodpowiednim temacie. Ta gra jest jedną z tych na której tej ścinki nie będzie widać po fps na wykresie. OT, laguje Ci cała gra zapycha się na chwilkę przesył danych pomiędzy grą a komputerem. Mówię Ubisoft nigdy nie słynął z optymalizacji swoich gier na każdym kroku to widać. Watch Dogs jest oparty o ich nowym silniku który być może był właśnie jakimś testem który im nie wyszedł.

 

 

 

Odnośnie drugiej części - powiem tak - kiedyś myślałem że 30 - 40 klatek to jest płynność, dziś uważam że 50 klatek to absolutne minimum żeby nazwać grę płynną. Innymi słowy - jeśli gra ma te 50 - 60 klatek musi być siłą rzeczy płynna. Chyba że ktoś ma monitor 120 Hz - wtedy to inna bajka. Kwestia odczuć, może doświadczeń

 

Ano właśnie to zdanie również wiele mówi o twoim podejściu. Dla mnie gra jest płynna od 30 fps wiadomo przy 60 fps jest różnica ale od 30 fps gra jest płynna.

 

Mówię FPS to nie wszystko a w tej grze jeżeli byłyby te mikrościnki to na video byłyby widoczne.  

Link to post
Share on other sites

Autor tematu ma dwie opcje. Sprostować te banialuki które tu powypisywał i zrobić z tego rzetelne ogłoszenie, albo temat ląduje w koszu. Nie będziemy tu promować tematów, gdzie ktoś wciska ludziom kit, a przycinanie w grach offline nazywa "lagami". Nie ta liga, nie to forum. Dziękuję, dobranoc.

Link to post
Share on other sites

Ja na koniec tylko odpowiem na przedostatni post: 

 

Jak dla mnie nie ma takiej opcji żeby gra przycinała a FPS był ten sam. To jest kompletny nonsens dla mnie i nigdy się z takim czymś nie spotkałem, nie chce mi się to wierzyć i szczerze wątpię czy tak się serio dzieje. Uwierz że 30 FPS to nie jest płynność :)

Z mojej strony to również koniec udzielania się w tym temacie. Sorry za offtop i "nadgorliwość". Dobrej nocy. 

Link to post
Share on other sites

Proszę o kosz, bo żadnych kitów tu nie wcisnąłem. Ale widzę, że nawet administrator ma problemy z rozumieniem tematu (już widzę swojego bana, bo osoba jest "nietykalna"?). Chyba, że wskażesz inne banialuki oprócz wymyślonych ustawień ultra. Z lagami się pomyliłem, chodziło o przycinki.

Link to post
Share on other sites

No to to jest bałach, bo problem W_D leży w optymalizacji i silniku, i żadna karta nic z tym nie zrobi.

Jeden niedziałający wentylator, to uszkodzony system chłodzenia.

Cztery strony przepychanek, których nie chce mi się wertować z lupą, to znak, że w temacie coś jest nie tak.

Link to post
Share on other sites

Ale zobacz mój film, moim zdaniem płynność jest. Czy również twierdzisz, że film przerobiony? Mam nagrać godzinę filmu jak gram?

Co do wentylatora to nie rozumiem. Cytat z mojego pierwszego postu: "Jedyną wadą jest niedziałający jeden (prawy) wentylator." Chyba jest to wystarczający opis?

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja na koniec tylko odpowiem na przedostatni post:    Jak dla mnie nie ma takiej opcji żeby gra przycinała a FPS był ten sam. To jest kompletny nonsens dla mnie i nigdy się z takim czymś nie spotkałem, nie chce mi się to wierzyć i szczerze wątpię czy tak się serio dzieje. Uwierz że 30 FPS to nie jest płynność Z mojej strony to również koniec udzielania się w tym temacie. Sorry za offtop i "nadgorliwość". Dobrej nocy. 

 

Mówię nie znasz gry nie znasz specyfiki działania tego silnika. Wyżej admin widzę wie coś więcej o problemie.

 

Natomiast:

 

 

 

Cztery strony przepychanek, których nie chce mi się wertować z lupą, to znak, że w temacie coś jest nie tak.

 

Nie panie Administratorze. Zamykasz temat przenosisz do ukrytego działu. Zbierasz swoją ekipe Moderatorów globalnych, moderatorów z tego działu i prowadzicie dyskusje na ten temat. Tak to powinno wyglądać a takie ocenianie a bo ludzie gadają jest nad wyraz nie trafne. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...