Skocz do zawartości

Sieć Komputronik a zwrot


Recommended Posts

nie można zwrócić, przerabiałem ten temat. według komputronika jeśli się kupiło w salonie, lub nawet zamówiło przez neta z odbiorem w salonie, zwrotów nie przyjmują. Chciałem zwrócić procka, nachodziłem się kilka razy, sprzedawca się nadzwonił po zwierzchnikach i nic z tego

Edytowane przez janpol2008
Link to post
Share on other sites

nie można zwrócić, przerabiałem ten temat. według komputronika jeśli się kupiło w salonie, lub nawet zamówiło przez neta z odbiorem w salonie, zwrotów nie przyjmują. Chciałem zwrócić procka, nachodziłem się kilka razy, sprzedawca się nadzwonił po zwierzchnikach i nic z tego

kiedy to miało miejsce w twoim przypadku? jedynie pozostaje odsprzedaz

Link to post
Share on other sites

według komputronika jeśli się kupiło w salonie, lub nawet zamówiło przez neta z odbiorem w salonie, zwrotów nie przyjmują. Chciałem zwrócić procka, nachodziłem się kilka razy, sprzedawca się nadzwonił po zwierzchnikach i nic z tego

 

Przyjmują a raczej mają prawny obowiązek , ale niektórzy dają się zbyt łatwo zmanipulować .

Zamówienie jest równoznaczne z umową zakupu .

Link to post
Share on other sites

Na firme nie kupilem, to jak to wkoncu jest moge zwrocic towar kupiony 6 listopada w komputroniku czy nie dodam ze karte wlozylem juz do komputera. Jezeli mam takie prawo to na co mam sie powolac by nie robili z tego tytulu problemow z przyjeciem towaru

Edytowane przez approx
Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...

Pozwolę sobie odgrzać kotleta sprzed roku aby nie zakładać nowego tematu. Jeśli zakupiłem poprzez sprzedaż wysyłkowa np kartę graficzną w komputroniku i nie spełnia ona moich oczekiwań mogę ją zwrócić? Chodzi mimo sytuację gdy już ją zmontowalem okazało się że nie spełnia oczekiwań czy mogę zwrócić produkt który był zamontowany celem sprawdzenia?

 

I czy zamawiając kilka rzeczy muszę zwrócić wszystko czy tylko np kartę graficzną a klawiaturę mogę zostawić? Czy całe zamówienie muszę zwrócić?

Edytowane przez Mefiu1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...