Skocz do zawartości

ETS2 -zlecenia


Recommended Posts

Gra na platformie Steam.

Pobrałem grę, później ten tryb MP i ustawiłem w Steam wersje 1 12 01.

Włączyłem założyłem profil kierowcy, przeszedłem te podstawowe zlecenie, ale chyba jakiś bug bo miałe prawie 1000 godzin spoźnienia. I po ukończeniu tego pierwszego zlecenia nie mam wgl zleceń. Da się coś z tym zrobić czy ta gra to taka porażka?

Sciągałem jakiś profil z internetu i też na nim brak zleceń a był tam dosyć wysoki poziom.

Usuwałem zawartość lokalną i wszystko z dokumentów związanego z ETS2.

Pobrałem na nowo ale dalej brak zleceń ktoś wie co jest tego przyczyną.

Link to post
Share on other sites

Z modyfikacją MP tak się dzieje dość często. W końcu na razie jest to wersja Alpha więc trudno się spodziewać, że wszystko będzie OK. Swoją drogą polecam zajrzeć na oficjalne forum modyfikacji ETS2 MP, tam było już to wielokrotnie wałkowane a także forumowicze pisali jakie zabiegi powinny sprawić, że zlecenia znów się pojawią.

Link to post
Share on other sites

Na wersji beta nie działa, bo ta modyfikacja wspiera jedynie oficjalne wersje gry, to raz. A dwa to najnowszej wersji także jak na razie MP nie wspiera, bo twórcy stwierdzili, że ostatnia wersja patcha za mało wnosi do gry i nie warto specjalnie pod nią robić nowej wersji MP-a. 

Tutaj wszystko jest (polecam także inne tematy, gdzie znajdują się rozwiązania Twojego problemu): http://forums.ets2mp.com/showthread.php?tid=12231

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...