Skocz do zawartości

Problem z BF3


Recommended Posts

Witam, mam problem z BF3. Gdy gram na multi przez 10-20 minut to się nic nie dzieje, ale po tym czasie gra sie zawiesza i mam freeze monitora na 0,5-1 sekundy i tak co chwilę. Proszę wytłumaczyć o co chodzi i jak sie da to pomóc.

 

Intel Core i3 4150

Gigabyte H81M-s2

GoodRAM 4 Gb 1600 MHz

ASUS EN9800GT (w święta zmieniam na GTX660)

Pentagram Silent Force 460 W

 

 


Witam, mam problem z BF3. Gdy gram na multi przez 10-20 minut to się nic nie dzieje, ale po tym czasie gra sie zawiesza i mam freeze monitora na 0,5-1 sekundy i tak co chwilę. Proszę wytłumaczyć o co chodzi i jak sie da to pomóc.

 

Intel Core i3 4150

Gigabyte H81M-s2

GoodRAM 4 Gb 1600 MHz

ASUS EN9800GT (w święta zmieniam na GTX660)

Pentagram Silent Force 460 W


Refresh

Link to post
Share on other sites

Mało ramu i tyle, miałem tak samo jak grałem na 4GB i nawet na stosunkowo mocniejszym komputerze niż ten co masz, Miałem phenom 965BE OC 3,8 ghz 4GB ram i 560Ti, po jakimś czasie freezy i zwieszki nawet 2 sekundowe i dłużej przy obracaniu się.. Wymiana ramu na 8 GB załatwiła problem. Gdy nie wyrabia grafika to masz po prostu niski fps, tak samo procesor może powodować znaczne dropy przy wybuchach albo zadymie, ale nie freezuje

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mało ramu i tyle, miałem tak samo jak grałem na 4GB i nawet na stosunkowo mocniejszym komputerze niż ten co masz, Miałem phenom 965BE OC 3,8 ghz 4GB ram i 560Ti, po jakimś czasie freezy i zwieszki nawet 2 sekundowe i dłużej przy obracaniu się.. Wymiana ramu na 8 GB załatwiła problem. Gdy nie wyrabia grafika to masz po prostu niski fps, tak samo procesor może powodować znaczne dropy przy wybuchach albo zadymie, ale nie freezuje

Freezuje byle gdzie nawet w menu wyboru klasy, też tak myślałem, że RAM, a druga taka sama kość załatwi sprawę, czy trzeba 8Gb na jednej? Co dziwne kolega ma słabszego kompa i ddr2 2x2 Gb i mu tak nie freezuje, pomijając 30 fps na niskich.

Link to post
Share on other sites

Możesz dokupić drugą taką samą jak masz najlepiej, nie ma potrzeby wymieniać całego ramu, koledze może nie freezować skoro gra na najniższych to i zużycie ramu  spada, jak dasz na najniższe też prawdopodobnie problem minie, choć moze to też być indywidualna kwestia ile Ci zżerają inne aplikacje w tle, ja grałem na ustawieniach medium/high na tamtym kompie i średni fps był wysoki bo grafika dawała radę ale zawieszki pojawiały się po właśnie około 10 minutach gry, przy niskich detalach też mi mijały, ale nie mogłem przecież grać na low na kompie który spokojnie high da radę XD

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...