Skocz do zawartości

Jaka płyta i procesor do 1000zł


Recommended Posts

Co do takich stron, to lepiej patrzeć na to z przymrużeniem oka. Czy masz już tę grę lub chociaż "demo" ? Jeśli tak, to sam możesz sprawdzić co najbardziej odstaje poprzez włączenie osd w grze.

 

Co do cen, to jeszcze jakiś miesiąc temu i5-4690k stał za ~860zł.

Link to post
Share on other sites

Mam pełną grę, na full klatkuje strasznie nie da się grać, jak zmniejsze detale tekstur, zawodników i kibiców na średnie, a reszta na max, to wtedy chodzi płynnie. Sprawdzałem już wcześniej w msi afterburner, to wykorzystanie procesora w grze jest na 100% czyli to już jego limit. Zaraz poczytam o tym osd i wypróbuje.

A z ceną procesora - no właśnie, teraz wszystko drożeje, dlatego poczekam i kupię po nowym roku, jak troche ceny pójdą w dół.


Co sądzicie o tej aukcji, bo na 99% biore ten procesor 

http://allegro.pl/intel-core-i5-4690k-4x3-5-ghz-haswel-box-tanio-i4749423541.html#tabsAnchor

Edytowane przez stiffmeister
Link to post
Share on other sites

Niby czemu? Na b85-g43 mogę kręcić i to dość dobrze, tylko zmienie cooler na lepszy co jest kwestią około 200zł, do tego karta graficzna w niedalekiej przyszłości, na oku mam r9 280x i mam już dobry zestaw do grania. Potem jeszcze moge ewentualnie ram sprzedać i kupić 2x4gb na 1600mhz


 


Korzystając z tematu żeby nie zakładać kolejnego, czy temperatury mojego phenoma 37st. idle i 55 w stresie są optymalne, nie przegrzewa się procek? Bo na tym chłodzeniu to mimo wszystko niższe powinny być raczej, a chcę go sprzedać a w serwisie zanim go wycenią chcą go przetestować najpierw pod kątem przegrzewania właśnie. 

W ogóle to podobno Intel zablokował OC na b85-g43 na najnowszym biosie, czyli widze że z podkręcania i5 i tak nici


Dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez stiffmeister
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...