Skocz do zawartości

Migracja na CM690II - black/blue/white


Recommended Posts

Tak na szybko:

1) Dokupić wentylatory, minimum jeden.

2) Zerwać naklejkę z zasilacza. - niet, chyba, ze zrobisz tak jak bylo na Wulfiskowym łobrazku :hahaha:

3) Pomalować jakieś elementy na niebiesko. -moze, ale nie ma sensu na sile niebieskiego wciskac

4) Pomalować DVD na czarno. - obowiązkowo :D

5) Załatwić backplate na grafikę (jakiś koleś na PCLabie robi).

6) Wymienić okno. - obowiązkowo :)

7) Zrobić jakieś dyskretne podświetlenie wnętrza. - białe LEDy, Raku podrzucil fajna aukcje, w dobrej cenie byly. Biale, zeby to oswietlilo a nie zrobilo choinki z tego :P

Link to post
Share on other sites

tamten komputer w porównaniu z twoim to wymięka, bez sensu jest zrobiony ten konkurencyjny, bez problemu byś go pokonał, twój prezentuje sie na prawdę znakomicie :) jak dla mnie to komputer zerżnięty z twojego moda, nawet widać ze naklejka od zasilacza oderwana, dziwnie podobny pomysł z malowaniem :hahaha:

 

jak byś sprzedawał okno to napisz do mnie chętnie wezmę :D

Link to post
Share on other sites

Oploty właśnie są dobre. Nie mogą być jasne bo bd "gryźć" się. Takie są dobre niby ciemne ale przy oświetleniu zmienia kolor.

 

Z jednej strony naklejka na zasilaczu won z 2 będzie pusto może jakieś logo tam ? np Benchmark.pl ? :D

 

Plexi:

http://img263.imageshack.us/img263/161/223wm.jpg

Napewno gdzieś taką dostaniesz :hahaha:

 

Co do oświetlenia to może jakiś grawer na plexi + Podświetlenie od dołu ? Takie mody są rzadko spotykane a przy dobrej robocie świetnie wyglądają :)

Link to post
Share on other sites

Serio uważacie, że mój lepszy? Bo mi, szczerze mówiąc, jego mod bardziej mi się podoba. Nie wiem, może kwestia zdjęć i bardziej dopracowanego pomysłu. Tak czy inaczej, z konkursem czy bez, pomysły są takie:

 

1) Dokupić wentylatory, minimum jeden.

2) Zerwać naklejkę z zasilacza.

3) Pomalować jakieś elementy na niebiesko.

4) Pomalować DVD na czarno.

5) Załatwić backplate na grafikę (jakiś koleś na PCLabie robi).

6) Wymienić okno.

7) Zrobić jakieś dyskretne podświetlenie wnętrza.

 

Przypominać mi co jeszcze by się przydało, listę się zrobi i będzie aktualizować.

 

Pytanie za 100 punktów - jak pomaluję porty I/O na płycie (te USB i reszta), to gwarancja pójdzie się walić? :co:

 

Na okno byłbym chętny jak coś to wal biore bez gadania xD

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jakieś postępy? :wariat:

 

Wygląda to naprawdę fantastycznie, ale wpadłem na pomysł "demontowalnej" zabudowy piwniczki i przodu tak, żeby zasłonić zatoki i kosze na dyski. Bodajże Regist wrzucał link do moda z zabudową z blachy perforowanej - wyglądało świetnie.

 

Zobaczyłem kilka modów takich jak Twój i stwierdziłem, że sam coś popróbuję. Zacznę od przedłużek NZXT do płyty, grafiki i koniecznie przodu, bo wstyd mieć zwiniętą kartkę w komputerze. W kwestii kolorystyki zdradzę tylko tyle, że rozważam zmianę mojej Elity na Asgarda II.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zrobiłem punkt drugi.

 

1) Dokupić wentylatory, minimum jeden.

2) Zerwać naklejkę z zasilacza.

3) Pomalować jakieś elementy na niebiesko.

4) Pomalować DVD na czarno.

5) Załatwić backplate na grafikę (jakiś koleś na PCLabie robi).

6) Wymienić okno.

7) Zrobić jakieś dyskretne podświetlenie wnętrza.

 

Zeszła tak łatwo, że aż szkoda było tego nie zrobić :) Naklejka jest dość sztywna, więc jakby coś, to można ją nakleić z powrotem. Reszta rzeczy ruszy, jak będę miał gotówkę. Wentylatory i podświetlanie zamówię za tydzień.

 

Jakieś propozycje odnośnie podświetlania?

Link to post
Share on other sites

Zamówione i tak. Zobaczymy co to wyjdzie - jak nie będzie fajnie, to się wykorzysta w inny sposób :) Majątek to nie był.

 

A zasilacz ma logo na górze, więc jak noname nie wygląda (ktoś wcześniej takie coś zarzucił :) )

Link to post
Share on other sites

Miałem wcale nie robić, ale rozmawiałem z Igorussem i podesłałem mu jedno. Zrobione naprędce :) Najwyżej jutro zrobię w dzień, albo się wstrzymam do zakupów. Będą ledy, będzie SSD, będą wentylatory. Nie wiem tylko czy chcę wydawać 200zł na 3 sztuki czy kupić tylko jeden - jak myślicie? :)

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej spróbować pomalować te wentylatory co masz? NB mają dobre łożyska więc nie powinno być z nimi problemów, a efekt może być taki sam jak bo zamontowaniu tych windboostow. Farba w sprayu o kolorze RAL 5012, RAL 5005, RAL 5002 (polecam poszukać jakiejś palety kolorów RAL i z niej coś dobrać. Kolory na forum wyglądają ciut inaczej) byłaby idealna, a dostaniesz ją chociażby w mrówce za 9zł. :)

Link to post
Share on other sites

@Junior: No nie wiem, chyba że na czarno :)

 

@Wulfisko: W sumie dobra opcja dla tych wentylatorów u góry. Jednego na tył i tak muszę kupić, bo musi się to komponować jakoś. Ale te u góry rzeczywiście mógłbym pomalować. Przemyślę sprawę.

 

@kowdi: Jeszcze żadnego nie kupiłem :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...