Skocz do zawartości

Migracja na CM690II - black/blue/white


Recommended Posts

No niestety mimo tego, że życzę Ci jak najlepiej w tym konkursie (i sam oddałem głosik) to bez tych wentylatorów nie wróżę Ci sukcesu... ;) Stracił niestety komputerek dużo na ich braku...

 

Nie pomyślałem też wcześniej o tym backplate... skoro zduniek nie miał czasu - a Ty miałeś zamiar robić to bez żadnego graweru - to wystarczyło na allegro zamówić kawałek plexi (tną na wymiar) i przykleić je na taśmę dwustronną... Już by było troszkę lepiej...

 

Trzecia sprawa odnośnie wentylatorów 140mm. Dziwne, że nie wchodzą u Ciebie tak od góry obudowy. U mnie UCTB14 weszło na styk, ale maskownica się zatrzasnęła.

 

PS: Jak chcesz to podeślij mi kilka zdjęć obudowy (bez flasha najlepiej) to może zrobię Ci jakąś fajną sygnaturkę. :)

Link to post
Share on other sites

No ja wiem, goło bez nich, więc opieprzyłem kolesia ze sklepu za to ;) Backplate na grafikę się załatwi prędzej czy później. Nie zapominajmy, że w końcu nie robię tego wszystkiego dla konkursu :)

 

Nie wiem dlaczego dziadostwo nie wchodziło, zawadzało i koniec. Ale nic złego się nie stało - nawet łatwiej było je przykręcić w ten sposób.

 

A co do zdjęć a sygnaturkę - trzecie z tych wyżej mi się podoba. Rozdzielczość chyba ok :)

Link to post
Share on other sites

Świetnie to wygląda ja bym na twoim miejscu jeszcze o 1 wentylator się pokusił do push/pull w celach wydajnościowych

Nie ma sprawy, dam ci namiary na konto ;) Na razie wydajności nie brakuje, więc można się wstrzymać.
Link to post
Share on other sites

Spokojnie, tak sobie przeglądałem z ciekawości tylko. Rzeczywiście, na tym zdjęciu tego nie zauważyłem, na innych ta "zieleń" jest bardziej widoczna. Ogólnie to jest mało ciekawych pamięci tego koloru. HyperX i Blue takie sobie, wersje Tall za duże. Dominatory za ciemny niebieski, jakieś Patrioty/G.Skill z płaskim radiatorem kiepsko wyglądają, bo też PCB widać ;)

 

Najlepsze to by były Adaty, których w Polsce nie ma...

 

AD3U1333B2G9-DRH

http://img51.imageshack.us/img51/1285/obrazekaa.jpg

Link to post
Share on other sites

Dementorze najważniejsze są szczegóły i detale. ;) Szkoda, że producenci nie praktykują czarnego pcb w swoich pamięciach... Wtedy nawet widoczne nie byłoby aż tak widoczne. Hmm... Ciekawe, czy moja siostra ma czarny lakier do paznokci... :)

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Dojrzewa we mnie, bardzo powoli, wizja zmiany mojego Gigabyte GZ-X1 na coś większego co zapewni lepsze chłodzenie. I tak najbardziej do mnie przemawia Cooler Master 690 II... są chyba dwie wersje... Lite i Advanced?? Czym one się różnią? Tylko tym jednym wentylatorkiem, który i tak muszę mieć? Czy może Fractal Design R3 jest lepszy? Xigmateki i Silentium jakoś bardzo mi się nie podobają więc chyba ten Cooler Master.

Link to post
Share on other sites

Advance ma X-Dock na górze (kieszeń na HDD pod sataII z Hot Swapem), do tego ma holder na większe karty graficzne które czasem się lubią wygiąć. Do tego na holderze morzesz zainstawlować wentylator 80x80x15mm co zwiększy jej chłodzenie. Advance ma wszystkie zatoki 5,25 z montażem beznarzędziowym i jeden wentylator w zestawie więcej. Jest jeszcze jedna różnica której nie pamiętam. ;) Jeżeli obędziesz się bez tego wszystkiego to lepiej zakupić lite.

Fractale też są dobre, ale znam parę osób które żałują przejścia z CMki na Fractala.

Link to post
Share on other sites

Torture a nie myślałeś o Dominatorach z niebieskimi grzebieniami?

 

http://www.corsair.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/d/o/dominator_intel_closeup_motherboardx4.png

 

Masz jeden głosik więcej na allekompie od mojego kumpla.

Link to post
Share on other sites

Dżizas - nie widziałem ich :) Skąd je wziąć? Widziałem tylko te:

http://www.komputronik.pl/index.php/product_picture/6/RAMCORD32X2GB1600CL9XMS3DHXA/Corsair_DDR3_2x_2GB_1600MHz_CL9_XMS3_Dominator_with_DHX.png

 

Te fajne są w zestawach od 8GB w górę. Na dodatek z Airflow :menda:;)

 

PS Dzięki za głos :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...