Skocz do zawartości

Wyłączający się ekran podczas gry


Recommended Posts

Witajcie,

Mam stosunkowo nowy sprzęt - kupiony pół roku temu.

Dziś podczas gry nagle zgasł mi ekran, konieczny był restart.

Każda próba odpalenia się gry kończy się tym, że podczas ładowania ekran gaśnie, robi się fioletowy lub niebieski i w głośnikach loopuje się dźwięk.

 

Problem z kartą graficzną?

Odsyłać na gwarancję, czy co robić?

Link to post
Share on other sites
Problem występuje w każdej grze.

 

Win 7 SP1 64

Komputer kupiony pół roku temu

4670K @ 4,4Ghz - Thermalright Macho +2x TY-147 PWM + Geild Extreme Gigabyte GTX770 OC @ 1250/7450

ASRock Extreme4 Z87 Crucial Ballistix 2x8GB 1600 Corsair CS550M Fractal Design ARC 2 Midi Crucial m500 240 WD Blue 1TB

 

Gdy karta jest podkręcona - gra wyłącza się jeszcze podczas ładowania. Gdy wrócę do ustawień fabrycznych - mogę sobie pograć ok. 7 minut, po czym występuje wyżej opisany problem.

Najpierw wyłącza się ekran, jak gdybym odłączył kabel. Potem dźwięk się zapętla i komputer trzeba zrestartować.

 

Często podczas oglądania filmów na YT na chwilę gaśnie ekran i pojawia się problem ze sterownikiem.

 

Użyłem narzędzia Display Driver Uninstaller w safe modzie, a potem zainstalowałem najnowsze stery.

Problem nadal występuje.

Link to post
Share on other sites

Temp byly ok. To chyba nie jest wina grafiki....

Wlaczajac komputer wentylatory zalaczaly sie na 100%, myszka sie nie zapala, to samo ekran.

Specjalnie odeslalem gtx 770 do serwisu,kupilem gtx 970, podlaczylem.... i to samo, tyle ze czesc wentylatorow w ogole nie zapala, a reszta pracuje na bardzo niskich obrotach.

Wyswietlacz post rowniez sie nie swieci... Walnieta plyta glowna?

Edytowane przez Jacgues
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...