Skocz do zawartości

Problem z FIFA15


Recommended Posts

Witam wszystkich, mam problem z tą grą. Mianowicie w dzień zakupu zainstalowałem, pograłem ( lekkie ściencia, nawet nie w każdym meczu). Problem pojawił się dzis, odpalam gre, gram sobie meczyk i nagle ścinanie, komentarz mixuje niczym DJ, spowolnienie moce, momentami pokaz slajdów... A dzień wcześniej było OKEJ... Nie mam pojęcia co moze być nie tak ;\ obszukałem i zmieniałem w opcjach gry i dalej to samo...

 

Marka komputera ASUS S300CA win8 64bit

Procesor : Intel Core i5-3317U 1,7GHz (4CPUs)

Pamięć 4GB

DireteX 11

Grafika Intel® HD Graphics 4000 ilość pamieaci 1664 MB

ekran 1366x768 (32bit)(60Hz)

 

Bardzo prosze o pomoc.. Co mogłoby spowodować taką zmienę w grze :|

Prócz fify 15 i origin zainstalowane zostaly diablo 3 autocad i office...

Link to post
Share on other sites

Mam identyczną sytuację co kolega. Grafika gtx 460, ram 8, procek athlon II x3 445 3.10 GHz.

Odpaliłem demo na full usatwieniach i pięknie wygląda, bez żadnej zacinki. Jeżeli chodzi o pełną wersję to z dnia na dzień się pogarszało, aż zaczeło miksować jak DJ...czyli zacinka cały czas. Za cholerę tego nie rozumiem...Macie jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Ja mialem pelna wersje i dziala dobrze, pół sezonu zagrałem, na drugi dzień du*a zbita, tnie się. Obecnie lekka zmiana, tnie mniej, dopiero od 20-30min rozgywki meczu mi zaczyna... W menu wszystko ladnie plynnie dziala. Nie wiem w czym jest problem tutaj, skoro przez pierwszy dzien dzialalo.. Zmienialem ilosc klatek, zeby bylo mniej ostre, to co w opcjach fify sie da to dawalem, 1 dnia nic nie ruszalem i lecialo..

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...