Skocz do zawartości

Asus R9 290X DCU II.


Recommended Posts

Dobrze jest to "X" dla wielu wersja o podbitych taktowaniach za wyższą cenę a można to zrobić z wersja 290, wielu odradza kupno tej wersji z X, ale to tak tylko na marginesie nie ujmujące karcie ani ofercie. Przepraszam za spamowanie. Karta piękna nie mam tyle a z wielką ochota bym kupił. Jednak wchodzą nowe konstrukcje.

Link to post
Share on other sites

Ahh... Nie rozumiem po co ktoś próbuje wmawiać innemu że nie ma szans na sprzedaż w cenie jaką proponuje. Może polaczki to rzeczywiście biedaczki cebulaczki, że tylko mogą się śmiać i komentować "HAHAHA, powodzenia", "LOL, nie sprzedaż za to". No, i żeby było taniej taniej jak najtaniej ;) 

Link to post
Share on other sites

Powodzenia w sprzedaży tej karty za 1250 zł , już wole dołożyć do nówki GTX 970 od Asusa.

 

dokładaj, tylko znając życie jedziesz na hd6850 i szukasz pola do popisu

 

jak ktoś szuka karty za 1200zł to kupi kartę za 1200zł i nie będzie dokładać 300zł więcej

 

1250 to optymistyczna cena ze względu na to, że ma 2 miesiące, jednak dzisiaj poszła również 2 miesięczna za 1150zł na licytacji więc powiedziałbym, że 1200 to optymistyczna cena

 

http://allegro.pl/amd-radeon-r9-290x-oc-4gb-fv-gw-i4623142883.html

Edytowane przez gohan10
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie wiem co komu do tego za ile sprzedaje, nie chcesz kupić to siedź cicho. Będzie chciał to wystawi z 2 k. Po drugie jak porównujecie to do tego samego producenta.

 

GDZIE MODERACJA ? 8-)

 

To jest tylko opinia i każdemu wolno wyrażać. Ale czytając tu posty to niektórzy chyba mają inne zamiary. Ja tak samo wczoraj w swoim wątku sprzedaży zostałem przywitany śmiechem i masą komentarzy nazywających mnie oszustem, że się nie znam itd. Takie typu komentarze są wręcz zabawne dla mnie, i tylko mogę się domyślać czemu ktoś na tyle się nudzi że próbuje psuć innemu interes, ale już nie będę rozwijał tą myśl :P  

Edytowane przez -Edge-
Link to post
Share on other sites

dokładaj, tylko znając życie jedziesz na hd6850 i szukasz pola do popisu

 

jak ktoś szuka karty za 1200zł to kupi kartę za 1200zł i nie będzie dokładać 300zł więcej

 

1250 to optymistyczna cena ze względu na to, że ma 2 miesiące, jednak dzisiaj poszła również 2 miesięczna za 1150zł na licytacji więc powiedziałbym, że 1200 to optymistyczna cena

 

http://allegro.pl/amd-radeon-r9-290x-oc-4gb-fv-gw-i4623142883.html

Ja jade na HD 6850 ? , rzeczywiście znasz moje prywatne życie lepiej ode mnie ;P

 

Po pierwsze sprzedawałem już na forum kartę GTX MARS 760 ;) , to moje nowe przeniesione konto , wcześniej miałem jeszcze GTX 780 , teraz jadę na zintegrowanej , bo czekam na GTX 980 Ti lub na nowe Radki.

 

Nie lepiej dołożyć te 200-300 zł do nowej karty , która jest wydajniejsza , ma duży potencjał OC i jest chłodniejsza , a dodatkowo jest nowa i pobiera znacznie mniej prądu ?

 

Po drugie czym tu się popisywać wystarczy tylko logicznie pomyśleć , co lepiej kupić.

 

 

Jeszcze trochę poczekamy jak ceny się ustabilizują i wtedy R9 290x będzie kompletnie nie opłacalny. 

 

PS. Nie chcę nikomu psuć interesu , ale z drugiej strony trzeba popatrzeć na sprawę trochę logicznie.

 

Mi też ludzie nie dawali spokoju.

 

Musiałem wrzucać jakieś śmieszne screen z gier , taktowania po OC , benchmarki i inne pierdoły ;)

 

I jakąś mi to nie przeszkadzało , bo jednak chciałem im udowodnić , że mam racje.

 

PS. Jak za 845 zł można już " wychaczyć"  R9 290 , to na pewno opłacalne jest kupno R9 290x  :]

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez eziozpolski
Link to post
Share on other sites

Po drugie czym tu się popisywać wystarczy tylko logicznie pomyśleć , co lepiej kupić.

 

 

Jeszcze trochę poczekamy jak ceny się ustabilizują i wtedy R9 290x będzie kompletnie nie opłacalny. 

 

R9 290X jest kartą AMD. Niektórzy faworyzują jedną konkretną stronę. To że seria kart 900 wyszło nie znaczy dla każdego to co tobie znaczy. Jest mnóstwo powodów czemu ktoś by szukał taką kartę a nie to co najnowsze. Podejście że to co najnowsze jest zawsze lepsze jest błędne. Np. o ile seria kart 900 nie różnią się daleko od serii 700, to karty Radeon cały czas są w tej chwili i prawdopodobnie będą lepsze w wydobywaniu Bitcoin.

Edytowane przez -Edge-
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...