Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Polecam zawsze robić DDU i instal, kłopot w tym że ikonki od nowa na pulpicie trza ustawiać ;/

 

keczu skąd pomysł na 390-tkę, o ile dobrze pamiętam miałeś potworka 290x2 ???

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites

 

 

keczu skąd pomysł na 390-tkę, o ile dobrze pamiętam miałeś potworka 290x2 ???

Tak mialem R9 290x2 Devil 13 i referencyjna R9 295x2. 

To tylko karta na przeczekanie do wyjscia "Polarisow" . Ale moze zostanie troche dluzej , spisuje sie swietnie w BF4 ,a FreeSync to poprostu rewelacja. Sprzedalem GTX 980Ti i zamienilem na R9 390, a czuje jak bym zrobil "upgrade" :P  

Link to post
Share on other sites

 

 

Sprzedalem GTX 980Ti i zamienilem na R9 390, a czuje jak bym zrobil "upgrade"   
 

 

Ciekawe bo ja po przesiadce z GTX 970 G1 (wymiana na 390 była kwestią interesów) odczuwam spadek mocy w miejscach CPU i temp. mam wyższe ;/

Link to post
Share on other sites

Pewnie dlatego, że twój monitor nie ma FreeSync. :cry:

 

 

Usunięto defekty poprzedniej wersji?

Patrząc na wpisy na geforce.com jest już dobrze. Ale ciężko oddzielić spam od prawdy, tam w każdym temacie o sterownikach coś komuś nie działa. :)

Edytowane przez vicodin
Link to post
Share on other sites

 

 

Ciekawe bo ja po przesiadce z GTX 970 G1 (wymiana na 390 była kwestią interesów) odczuwam spadek mocy w miejscach CPU i temp. mam wyższe ;/

 

Ja gram w zasadzie tylko w BF4 i z moim FreeSync monitorem R9 390 spisuje sie zaje....

Ja nie nazekam na GTX 980Ti swietna karta. Ale w moim przypadku R9 390 pasuje lepiej.  


Z R9 390 i FreeSync 75 FPS wyglada 200% lepiej niz 180FPS z GTX 980Ti bez tej opcji. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Praktycznie zawsze daje ekspresową i nie miałem problemu od czasów premiery wiedźmina gdzie był sterownik co crashował z chrome.

 

Byc moze , nie wiem. Widzialem te video i koles tak twierdzi ze to jest oficjalne stanowisko Nvidi odnosnie problemu.

 

 

 

Jakie masz temp bo u mnie z otwartą budą max 74st po OC na 1110/1650, zamkne bude i 78-79st

 

69~72 stopnie normalnie bez ograniczania FPS. Z FreeSync 62 stopnie, karta czasem zbija takty bo mam ograniczona liczbe klatek do 75. Max jak  dziala FreeSync na moim monitorze. Oczywiscie na ekranie wszystko jest superplynnie. 

OC 1100Mhz.

Edytowane przez keczu
Link to post
Share on other sites
Tylko raz do "FireStrika". Do BF4 po co?   Jaki masz ASIC?

 

Słyszałem że pamięci nie opłaca się kręcić.

 

 

ASIC : 69.7% 

 

Power limit podnosiłeś?

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...