Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Może trochę źle ująłem iż gra mnie nie interesuję - wolę dopracowane projekty więc minie jeszcze sporo czasu zanim połatają Fallout'a 4 a do tego czasu gra zamiast 170zł będzie kosztować 70zł ;)

Już od dawna gry kupuję ze sporym opóźnieniem bo na premierę dostajemy crapy.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Grę zacząłem po premierze i przez kilka patchy rozegrałem 40h gdzie nie byłem w stanie ukończyć kilku zadań  ze względu na bugi. Odłożyłem grę na później i wróciłem razem z patchem 1.08 zaczynając wszystko od nowa. Będąc mniej więcej w 25% głównej fabuły pojawił się patch 1.10 i 1.11, które pobrałem i grałem dalej. Po 175h rozgrywki wliczając w to te pierwsze 40h właśnie stoję przed ostatnią bitwą i co - wszystkie questy, które w początkowej fazie gry były nie do wykonania ze względu na błędu na łatkach 1.08, 1.10 i 1.11 ukończyłem. Wszystkie błędy jaki zauważyłem w początkowej fazie gry zostały również poprawione i uważam, że od początkowej wersji do 1.11 znacząco poprawiono błędy tak jak i grafikę choć w tej kwestii poczynania są małe.

Generalnie moje drugie podejście do gry obyło się bez jakichś większych błędów czy bugów.

Link to post
Share on other sites

Otóż to.

Na dziś najlepsza jest 980Ti, ale zawsze bedzie tak, że prędzej czy później wyjdzie coś lepszego.

 

e//

Jeśli kupisz 980Ti, to naprawdę przez długi czas banan będzie gościł na Twej twarzy widząc, co ta karta potrafi.

Z 970 będziesz musiał iść na kompromis.

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites

Otóż to.

Na dziś najlepsza jest 980Ti, ale zawsze bedzie tak, że prędzej czy później wyjdzie coś lepszego.

 

e//

Jeśli kupisz 980Ti, to naprawdę przez długi czas banan będzie gościł na Twej twarzy widząc, co ta karta potrafi.

Z 970 będziesz musiał iść na kompromis.

Tego bym chciał - przez dłuższy czas mieć spokój po kupnie 980Ti. A jak to właściwie jest z Nvidią - po wyjściu nowej generacji, ten model mógłby być coraz słabszy, czy wytrzyma spokojnie gdzieś z półtora roku użytkowania ?

Link to post
Share on other sites

Spałeś przez ten czas ? :D

W większości nowych gier jest lepsza, ale tu chodzi o cenę.

780ti kosztowała 2500zł, a po wejściu maxwella była warta jakieś 1500zł, teraz to już za 1200zł używkę się znajdzie o ile jeszcze są.

Jak autor chce to najlepiej kupić 980ti i sprzedać przed premierą nowych kart i tyle.

Swoją drogą, jak możecie mu polecać kartę, skoro nie znacie jego sprzętu? A jak ma zasilacz bombę ?

 

Ps. Czy wam też nie działa allegro ?

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...