Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Panowie stoje przed wyborem 970 GTXa, większość w temacie zostało już powiedziane nie mniej chciałbym uzyskać informacje odnośnie karty 970 GTX Phantom strony konkurencyjne i fora wydają się mało wiarygodne więc prosił bym o informacje bo być może ktoś z forumowiczów posiada w/w kartę. Jak wypada Phantom do wersji gigabyta 970 GTX G1 gaming i do karty MSI? Wertowanie forum na taptalku jest mało wygodne więc zadałem pytanie w temacie. Jak wypada wydajność, cisza i podkręcenie do w/w modeli.

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Orientuje się ktoś może czy gdzieś można jeszcze kupić gtx970 z kluczem do jakiejś gry? Była promocja nvidia i ubisoftu ale czy to nadal aktualne to nie wiem.

 

Pozdrawiam

Hej,

 

02.01 Kupilem na komputroniku przedostatnia sztukę z kodem do AC Unity/FC 4/The Crew. Z tego co mi wiadomo w PL juz sie skończyła sprzedarz z tymi kodami w okolicy końca roku.

 

Panowie stoje przed wyborem 970 GTXa, większość w temacie zostało już powiedziane nie mniej chciałbym uzyskać informacje odnośnie karty 970 GTX Phantom strony konkurencyjne i fora wydają się mało wiarygodne więc prosił bym o informacje bo być może ktoś z forumowiczów posiada w/w kartę. Jak wypada Phantom do wersji gigabyta 970 GTX G1 gaming i do karty MSI? Wertowanie forum na taptalku jest mało wygodne więc zadałem pytanie w temacie. Jak wypada wydajność, cisza i podkręcenie do w/w modeli.

Jeśli mogę coś zasugerować, zerknij sobie na dystrybucje EVGI

http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=04G-P4-2978-KR

Dobre chlodzenie, odpala sie przy okolo 60 stopniach dopiero. Mocniej wykrecona od Gigabyte G1 gaming, mniej wentylatorów, cichsza... 

Moim zdaniem same plusy.

Link to post
Share on other sites

Jaka jest rozsądna temperatura grafiki ZOTAC GTX 970 http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-970-4gb-gddr5-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-box-zt-90101-10p-665620/ przy graniu? Mam zalmana z3 plus, w obudowie wszystkich wiatraków w sumie 8. 

 

przy wiatraczkach na auto, na bf4 złapała 80 stopni. jak wezme na 90% to wyje ale grafika ma 70 stopni. ile może mieć maksymalnie?

Link to post
Share on other sites

Mi zawsze do 79 stopni w Gelidzie dochodzi. Nie ważne czy to np. DA Inkwizycja czy jakiś benchmark. Nie kręci więcej niż 50% na auto. To jest temperatura w normie przy tym chłodzeniu.

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

MSI jest droższa za co ma lepsze chłodzenie i jest trochę wydajniejsza. Zotac nie ma rewelacyjnego chłodzenia, po za tym że jest ciche to nie jest ono super wydajne. Jednak do 80 stopni dla karty graficznej to normalna temperatura i nie ma co się przerażać. 

Link to post
Share on other sites

Uspokoiłeś mnie. Komputer mam od 5 dni i mam wrażenie że z dnia na dzień coraz mniejsze temperatury moja grafika osiąga. Dzisiaj już w rivals tylko 51 stopni przy identycznych ustawieniach graficznych. Wziałem model zotaca , ze względu na budżet. Jednak dopłacać ponad 150 złotych przy tym samym modelu to troche przesada.

Link to post
Share on other sites

http://www.unlockpwd.com/price-and-other-custom-models-gtx-960-is-filtered/

 

Tu z kolei sugerują, że cena będzie zdecydowanie wyższa niż przewidywana (250$ za referenta).

Jeśli się to potwierdzi to atrakcyjność GTX 960 dramatycznie spada. A jak do tego dorzucimy jeszcze obecny kurs USD to już w ogóle nie ma co na to patrzeć.

 

Biorąc pod uwagę cenę wyjściową, dorzucić do tego podatki, marże i inne takie (plus wyższa cena za niereferenty) to w sklepie zobaczymy tę kartę za conajmniej 1100zł :|

Edytowane przez vincent88
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...