Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Chciałem zadać pytania związane z awaryjnością serii 970. Otóż mój kolega (mieszka w UK) jest szczęśliwym posiadaczem własnie omawianego modelu i po kilku dniach pracy oddał kartę do serwisu z powodu intensywnego mrugania ekranu. Ja właśnie się przymierzałem do zakupu którejś z odmian 970 ale kazał mi się z tym wstrzymać. Przeglądał forum prodecenta i jest tam mnóstwo tematów odnośnie awarii podobnego typu.

 

Co o tym sądzicie? Trafił po prostu na kapieską serię czy może jest to coś co zdarza się i Wam, użytkownikom forum?

Przeglądałęm rózne wątki na benchmarku ale nie znalezłem tematów związanych z masowymi awariami tej serii.

Link to post
Share on other sites

Witam. Dwa GTX 770 będą dużo słabsze od GTX 980 i wydajność będzie mniej więcej porównywalna?

http://www.guru3d.com/articles-pages/msi-geforce-gtx-980-gaming-oc-review,1.html

 

http://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-gtx-770-sli-review,1.html

 

Porównaj sobie. Tylko ze SLI zawsze będzie więcej problemów jak z jedną kartą.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie.

 

Zbieram się powoli do kupna 970 (z opcja na SLI w przyszłości) ale nie mogę się zdecydować jaki model jest najciekawszy.

 

Od lat zawsze brałem karty Asus'a ponieważ nigdy nie miałem problemow z ich produktami. Aczkolwiek z kilku testów nie widać że wersja Strix od Asusa nie powala w porównaniu  z konkurencja (zwłaszcza przy OC). Za to bardzo ciekawa jest ZOTAC GTX 970 AMP! Extreme Edition. Niestety nigdy nie miałem ich sprzętu wiec nie wiem jakiej jakości się spodziewać i jak w razie wypadku (miejmy nadzieje że nie) wygląda sprawa gwarancji. A może coś innego polecacie drodzy forumowicze?

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...