Skocz do zawartości

Radeon hd 4870


Recommended Posts

Co za bzdury!

 

Żadnych problemów ze sterami, żadnych problemów z wyświetlaniem grafiki, świetna wydajność, świetne chłodzenie, niezłe mozliwości OC.

 

Nie wiem skąd wziąłeś te problemy z wyświetlaniem obrazu 3d... z forum atijestbeznadziejne.pl?

 

Kupno HD4870 jest jak najbardziej opłacalne pod warunkiem ze nie kosztuje więcej od gtx260 - wtedy warto się już zastanowić. A jak będą kosztować tyle samo - bierz ta która sobie lepiej radzi w grach w które chcesz grać.

Link to post
Share on other sites

hehe i tym sie niby sugerujesz?

 

lol. Jakos moj znajomy pracuje w sklepie i odsetek tych ktorzy serwisuja GF jest kilkakrotnie wiekszy niz Radków.

 

Nie wiem moze ktos Ci płaci zebys narzekal na 4870. Zaloze sie ze ani razu nie miales go nawet w rekach.

 

Ja go mam. Jest swietny. Bardziej wydajny od GF a 300pln roznicy zostalo w kieszeni.

 

Pozdro ludzie bo szkoda nerwow na takich jak ten tutaj.

Link to post
Share on other sites
  • 4 lata później...

Jak słysze że ktoś ma dedusia to mi sie śmiać chce radusie to lipa a nvidia górą lepsza grafa mniej klater radek wiecek klatek gorsza jakość co wybieracie? ja jakośc

Ave mistrzu. 100% poparcia mojego masz.

 

 

Chodzi mi o to że radeon ma słabe stery i jak sie psują gry to jesteśmy wnerwieni a jak nvidia sie zepsuje to wymieniamy i gites

 

Wyjąłeś mi to z ust !

 

 

ARCHEOLOGIA. Biafra

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...