Skocz do zawartości

Piłka nożna.Ogólny.


Recommended Posts

Jaki wynik obstawiacie w Dublinie?

Chciałbym żeby nasi wygrali 2-1 ale przypuszczam że może być remis 2-2

 

Teraz coś do mnie dotarło

Myślicie że na trybunach może być więcej naszych emigrantów niż Irlandczyków?

hehe gramy u siebie Polacy gramy u siebie :D

Będą jaja na bank

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Nic nie grali cały mecz, wypadło to wszystko żenująco słabo...

W sumie nie wiem co na boisku robili nasi napastnicy bo przez cały mecz nie zrobili ani jednej akcji o strzałach nie wspominając

Idiotyczne jest to że nic nie gramy a prowadzimy w grupie i patrząc na terminarz na 99% pojedziemy na mistrzostwa nawet jakbyśmy zajęli 3 miejsce w grupie... (Szkocja jest na I miejscu spośród wszystkich ekip trzeciomiejscowych)

Myślę jednak że zajmiemy drugie za Niemcami bo zremisujemy ze Szkocją i Irlandią a przegramy jedynie z Niemcami

Ważne żeby Irlandia wygrała ze Szkocją w czerwcu to będziemy mieć 14, Niemcy 13, Irlandia 11, Szkocja 10.

Wszystko wyjaśni się na jesień i tak :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak obstawiacie jutrzejsze mecze ligi mistrzów? Barca pewny awans, ale interesuje mnie Bayern z Porto? Mam nadzieję, że pożegnamy Lewandowskiego z kolegami ;)

 

Czy ja dobrze zrozumiałem ? Masz nadzieję, na pożegnanie Lewego z kolegami? Stary, Bayern wygrałby z Porto grając 9 zawodnikami :)

Nie no przesadzam trochę, ale fakt jest taki, że wszelkie statystyki przemawiają za Bayernem. Na liga.heineken.pl jest ciekawy tekst z porównaniem możliwośc obu drużyn. Na papierze Bayern wygrywa w każdej kategorii - zobaczymy co pokażą na murawie. Sam Guardiola zapowiada, że półfinał to plan minimum.

Link to post
Share on other sites

Gadać to on sobie może ,boisko to zweryfikuje

Wg mnie Porto zagra jak Moenchegldbach i wywiezie awans z Monachium

Guardiola totalnie rozwalił tą drużynę którą zostawił Heynckes, kibicuje Porto i liczę że będzie 2-2 po dwóch golach Lewego.

Mam nadzieje że Lewy w lipcu trafi na Old Trafford razem z Depayem , Hummelsem i de Bruyne.

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

nic do Realu nie mam, aczkolwiek zawsze lubiłem włoską piłkę (AC Milan <3), więc w tym meczu kibicuję Juve :)

chciałbym, żeby Serie A sie "odrodziła"

Co do Bayernu i Barcy, to z jednej strony chciałbym, żeby Lewy strzelił, z drugiej wynik jest mi obojętny ;)

Link to post
Share on other sites

dziwisz się, że pierwszy skład Barcelony zjadł mocno osłabiony Bayern (brak Robbena, Riberiego, Lewy tydzień temu miał wstrząs mózgu, ma pęknięte kości i watpie, żeby był w wybitnej formie)?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...