Skocz do zawartości

Piłka nożna.Ogólny.


Recommended Posts

Kibicuję Barcelonie od małego. Nigdy w życiu nie słyszałem, żeby jakiś kibic Realu się o nich pochlebnie wypowiadał.

No cóż, kibicuje Realowi i Legii, ale nigdy nie wyzywałem przeciwników. (czasami specjalnie w obecności kolegi-kibicowi innego klubu, ale tylko aby go zdenerwować dla żartu :D )
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ooo, to nawet lepiej niż wygrana Polonii Warszawa 29:0 z ETV Warszawa w Pucharze Polski.


Czy orientuje się ktoś jak to jest z zakazem transferowym Barcelony? Niby do letniego okna 2016 nie mogą kupować nowych zawodników a i tak podpisują teraz nowe kontrakty i ściągają piłkarzy z innych klubów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Myślę że nawet jak się uda to niczego więcej nie osiągną, bo standardowe zagranie zarządu jest takie, żeby dostać sie do LE, zgarnąć premię za takie wspaniałe osiągnięcie po czym na koniec sezonu sprzedać najlepszych zawodników żeby mieć więcej kasy na premie dla zarządu. Takie akcje są co roku w polskich klubach.

No i ci cudowni kibice, którzy średnio raz na kilka miesięcy cos demolują albo używają pirotechniki mimo zakazów, za co klub musi płacić kary.

Nienawidzę polskiej ligi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Też tak uważam i nie rozumiem totalne tej jazdy co robią ludzie na onecie że kiepsko żenada wstyd 

Dla mnie było bardzo dobrze

O wiele lepiej niż w meczu w Warszawie i w Dublinie

Polacy podjeli rekawice i stworzyli świetne widowisko

Dawno nie widziałem tak dobrego meczu w ich wykonaniu

Szkoda że Piszczek zagrał bo widać było że kompletnie nie jest przygotowany

Tak samo Fabian, Szczęsny w Romie gra świetnie i uratował nam wynik w Warszawie za to powinien grać

Szkoda okazji lewego przed przerwą , nigdy nie zrozumiem jak mając całą bramke przed sobą można trafić w bramkarza, 

Rozumiem obok, nad bramką ale w bramkarza, zamiast strzelać pod poprzeczke to się podpalił i zdupił strasznie...

Mega pozytyw Rybus , chłopak w końca zagrał tak jak potrafi 

Mączyński i Jodłowiec niestety kiepsko brak drugiego środkowego obok Krychowiaka

Szkoda że nie dał szans Wilczkowi wg mnie ok 65 powinien zdjąć Milika i dać mu zagrać

Chłopak jest na gazie

No i na koniec brawa dla kibiców , szkoda tylko że jak zaczęła sie druga połowa nie ponieśli naszych dopingiem może to by dodało im dodatkowych sił.

A co do Niemców

Ekipę mają ale te przestoje które zanotowali w czasie meczu są na tym poziomie niedopuszczalne , lepszy przeciwnik zrobi z nich sieczkę , bo takie błędy jak ten gdy lewy wyszedł sam na sam inni wykorzystają z zamkniętymi oczami

A sorry ale nie sądzę aby Francja czy Włochy dały sobie tak rozklepać obronę jak nasi przy tych dwóch golach...

Ogólnie mecz na 5 a wynik jak wynik przed eliminacjami bralibyśmy bilans z Niemcami w ciemno i to 95% kibiców by nie wierzyło że coś z nimi ugramy

Link to post
Share on other sites

Ja również jak koledzy uważam,że idziemy w dobrym kierunku. Jest tylko jedna rzecz,której nie potrafię w żaden sposób zrozumieć.Na ok.dwudziestym metrze od własnej bramki nasza drużyna przez całe 90 minut utrzymywała 3-4m od Niemca z piłką,dając mu czas na obserwację i zastanowienie co zrobić no i zostawianie, przeciwników na skrzydłach....

Link to post
Share on other sites

Niemcy mieli zbyt dużo miejsca przed naszym polem karnym, to fakt.

Ale to i tak nie zmienia faktu, że Polacy bardzo dużo się nauczyli w ostatnim czasie. Już nie ma takiego grania jak wcześniej, że Lewandowski był na szpicy, wszystkie piłki szły na niego i później było narzekanie że w Niemczech tyle bramek strzela a w Polsce nic. Po objęciu posady trenera przez Nawałkę dołączył do niego Milik ale na samym początku było to samo co wcześniej - długie piłki w atak i niech oni się tam męczą.

We wczorajszym meczu wyraźnie było widać, że więcej zawodników bierze udział w akcjach ofensywnych i przeniosło się to sytuację na boisku. Trochę zabrakło skuteczności, umiejętności Neuera dodały swoje i wynik był jak sami widzieliśmy. Na dobrą sprawę to mógł być nawet mecz na remis, bo jakby nie patrzeć Niemcy rzadko zbliżali się do bramki Polaków.

 

Jestem bardzo zadowolony z gry naszej reprezentacji. Po tak długim czasie kompromitacji, jaką nam serwowali, można w końcu powiedzieć, że mamy duże szanse na awans do Mistrzostw Europy i może nawet zawalczenie tam o jakiś ćwierćfinał?

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites
Na ok.dwudziestym metrze od własnej bramki nasza drużyna przez całe 90 minut utrzymywała 3-4m od Niemca z piłką,dając mu czas na obserwację i zastanowienie co zrobić no i zostawianie, przeciwników na skrzydłach

brak sił/wytrzymałości, co jest typową bolączką naszej kadry od kilku dekad. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...