Skocz do zawartości

Windows 8.1 - gdzie kupić klucz ?


Recommended Posts

Witam,

 

czy ktos moglby poradzic gdzie kupic klucz do 8.1 ? Na allegro jest kilka ofert po ok. 100zl, ale skad mam pewnosc, ze te klucze sa w 100% legalne? 

 

Jest tez stronka https://www.g2a.com/windows-8-professional-32-64-bit-cd-key-global.html

 

Ktos moze ja polecic (lub nie) ?

Edytowane przez konstant
Link to post
Share on other sites

To powinieneś wiedzieć, że płyta od wersji UPGRADE jest taka sama jak od wersji OEM. Różnica polega tylko na tym, że do instalacji UPGRADE potrzebujemy licencji na wcześniejszy Windows ("czystą" instalkę możemy jednak wykonać samym kluczem do aktualizacji).

Edytowane przez 14r33k
Link to post
Share on other sites

To powinieneś wiedzieć, że płyta od wersji UPGRADE jest taka sama jak od wersji OEM. Różnica polega tylko na tym, że do instalacji UPGRADE potrzebujemy licencji na wcześniejszy Windows ("czystą" instalkę możemy jednak wykonać samym kluczem do aktualizacji).

Tak namieszaliście, że nic nie kumam. 

 

Czy z tego klucza G2A mogę zrobić świeżą instalkę nie posiadając licencji na wcześniejszą wersje Windy ?

Link to post
Share on other sites

@up Oczywiście masz rację,wystarczy zmiana jednej wartości w rejestrze i "upgrejdowa" wersja zalegalizuje się ale.....nie jest to zgodne z prawem. Ja zastosowałem ten sposób bo mam pudełkową wersję siódemki ale nie chciało mi się tracić czasu na taką instalację.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

 

Ten klucz może zostac wykorzystany do aktywacji systemu operacyjnego Microsoft Windows 8.1 lub Microsoft Windows 8 z darmową aktualizacją do wersji 8.1.

Ten produkt jest dostępny w wielu językach. Aby zmienić język systemu, podąrzaj za instrukcjami w TYM LINKU

  • Jak przeprowadzić świeżą instalacje systemu Windows 8.1 - LINK
  • Aby przeprowadzić ulepszenie z systemu Windows Vista lub XP do Windwso 8.1 podążaj za instrukcjami na TEJ STRONIE
  • Aby przeprowadzić ulepszenie z systemu Windows 7 do Windows 8.1 podążaj za instrukcjami na TEJ STRONIE
  • Aby przeprowadzić ulepszenie z systemu Windows 8 do Windows 8.1 podążaj za instrukcjami na TEJ STRONIE

Uwaga: Jeśli nie masz możliwości pozyskania nośnika DVD lub dysku przenośnego z plikami instalacyjnymi, pobierz instalator z TEJ STRONY.

Przecież wyraźnie jest napisane, że można tym kluczerm aktywować Win 8.1. Czy coś jest ukryte w takim razie?

Edytowane przez diego93z
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...