Skocz do zawartości

MuderBox Inspired - The Silence


Recommended Posts

Napisz do tego lepka z pclola niech tobie u darmacza zamowi on z nim kontakt utrzymuje i niech tobie zamowi

dla mnie dwie butle teraz tego plynu bierze :)

w sklepach nie wiedza sami co przysla dzwonilem do aquatuning pl (DE pisalem) (do highflow pisalem) i do takiego francuskiego sklepu tez pisalem i nie wiedza albo nowy przysla albo stary cos takiego jak z aurora2 bylo na poczatku taka loteria

zagadaj z tym lepkiem i niech zamowi tobie orange pastel NEW :)

Link to post
Share on other sites

Żelki już zjedzone :D Chyba za jakiś czas przemyję moją obecną budę i zaleję destylką przed wysyłką całości do PL. Przy okazji zobaczę w jakim stanie są bloki i czy nie trzeba tego jakoś przeczyścić. W sumie od początku lutego układ stoi sobie bez modernizacji :)

Link to post
Share on other sites

Z tego co się orientowałem na samym początku był orange. Ludzie płakali że za mocno rozbielony więc powstał orange 2. Pierwszym projektem w którym go widziałem było zalane PS3. Orange 2 (taki miał napis na butelce) nie pasował odcieniem do tych elementów na płytach gigabyte i jako ostatni zrobili ten gigabyte orange dla ludzi którzy chcieli takiego zestawienia. Dla mnie to wszystko jedno bo wystarczy kropnąć troszkę żółtego/czerwonego barwnika żeby dobrać sobie swój odcień ale robią z tego dynastię. 

Link to post
Share on other sites

Dlatego też się śmiałem jak adrian płakał, że kupiłem gigabyte bo te kolory da się spokojnie zabarwić. Co prawda trzeba masę barwnika dolać, ale się da. Najgorszy odcień pomarańczowego jaki widziałem kiedykolwiek był w tym projekcie

 

http://i.ytimg.com/vi/9C5pZi--C-w/maxresdefault.jpg

 

Absolutna tragedia i nie wiem jak on mógł to zostawić w takim stanie

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...