Skocz do zawartości

[MULTI] Mafia - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Co do ceny, to ludzie zapłacili 200 zł za Starcrafta 2 i są z tego powodu zadowoleni. Powiedz na tym forum, że to przeciętna zręcznościówka a nie dobra strategia to cię zlinczują.

 

Z drugiej strony znajdą się 'spece', którzy stwierdzą że tylko frajerzy kupili w sklepie skoro są 'promocyjne kody' na allegro itp...

 

Tak prawdę mówiąc ciężko się odnieść do sytuacji. Opis na sklepie steam mówi:

Jimmy's Vendetta features dozens of intense newly created arcade-style, city-based missions that keep Jimmy driving, shooting and rampaging through Empire Bay. Missions will unlock as they progress, activating a slew of assassination and timed vehicle missions ending in dramatic shootouts and explosive car chases.

Nie wiadomo ile rzeczywiście jest tych misji, jak są długie i w jaki sposób są zintegrowane z grą. Oczywiste jest, że wspomniane misje nie powstały w ciągu tych kilkunastu dni od premiery gry. Wiec skoro powstały wcześniej to po co i kto miał je wykonywać? Czy zamiast Jimmiego miał to być Vito ale ktoś uznał, że nie pasuje to do fabuły? Pewnie się nie dowiemy.

 

Nie pozostaje chyba nic, jak tylko podziękować 'konsolowcom' za utwierdzenie wydawców, że model biznesowy opierający się na DLC jest fajny.

Link to post
Share on other sites

Grał już ktoś w nowy dodatek?.Jest opcja żeby jakoś ominąć płatność?.Nie będe płacił 40 zł za taki dodatek.,wystarczy ze dałem im 130 zł.Wiadomo coś o jakiś patchach, modach?Jeżeli macie jakieś fajne mody to zapodajcie je tutaj.

 

Niestety próba zainstalowania dodatku, skończyła się reinstalem gry. :hahaha:

Prawdopodobnie nigdy nie będzie to możliwe, ze względu na update, które gra ściąga co jakiś czas.

Crackować z kolei grę, którą kupiłem wydaję mi się mało fajnym pomysłem.

Jak widać dodatki za darmo znowu tylko dla piratów. I bądź tu uczciwym.

 

A swoją drogą, ciekawe co na to zachowanie 2K nasi forumowi palladyni, prowadzący odwieczną krucjatę w obronie własności intelektualnej.

Jak traktować wydawców, którzy sami mają piracką mentalność wydając niepełny produkt i wydając resztę jako płatne dodatki?

Jeżeli mam płacić za dodatek który już pewnie był zrobiony miesiąc temu to czemu nie zcrackować?Rozumiem zapłacić dychę ale 30 zł za parę misji typu pojedź rozwal wróć.Never.
Link to post
Share on other sites

Czy w Rozdziale XII: Dar Morza spotkaliście się z jakikolwiek problemem podczas ucieczki z chińskiej fabryki?

Tuż po przerywniku - w którym auto stoi w miejscu, a na mapie widzę, jak się porusza - przejmuje kierownicę. Szkopuł w tym, że po 2-3 sekundach, zanim dojadę do zakrętu ginę. Sytuacja powtarza się zawsze. Próbowałem 6 razy.

Błąd gry, czy też moje przeoczenie? Jak z tego wybrnąć.

 

Edycja:

Po wyłączeniu realistycznego stylu jazdy bez jakiegokolwiek problemu dojechałem do pierwszego zakrętu, i udało mi się uciec... :hahaha:

Link to post
Share on other sites

aha, inteligencja policji stoi na bardzo niskim poziomie i jak i system ścigania.

W jednym z ostatnich rozdziałów, podczas ucieczki przed policją próbowałem się schować w sklepie z ubraniami. Niestety ochrona od razu wyczaił z jakim typkiem ma do czynienia. Więc niestety musiałem wszystkich zlikwidować. W między czasie nadjechały cztery wozy policyjne... Jakież było moje zdziwię, gdy po przypadkowym kliknięciu na E ukradłem ciuchy, po czym wyszedłem ze sklepu, jakby nigdy nic.

Policja mnie nie rozpoznała.

 

Ja osobiście nie.Jest jakiś inny sposób zeby kupić ten dodatek(oprócz steam).Albo da sie jakoś to ściągnąć.Uprzedam że jeśli bedzie trzeba zcrackować grę to zrobię to.?

Kilka godzin temu zakupiłem dodatek. Każda misja to swojego rodzaju wyzwanie. Im szybciej się z nim uporasz, im więcej narobisz szkód, tym więcej dostaniesz punktów. Czuje się, jakby grał w "Wyzwania Olimpu" z God of War 3.

 

Jest już dostępna nielegalna kopia od SKIDROW.

Link to post
Share on other sites

Ta gra mogła zmieszać GTA z rzadkim kałem, ale pazerność jest ważniejsza niż wszystko. Obecnie mam do czynienia z GTA IV, moim zdaniem GTA jest znacznie lepsze :]

Co prawda technicznie katastrofa(bugi etc), ale postaci występujące w GTA są barwniejsze niż te z Mafii.

No i ogólnie więcej się dzieje, policja nie jest aż tak skretyniała jak w Mafii, mamy straż pożarną, mini gry, etc.

Jeśli nie wydadzą mnóstwa DLC to Mafia może siąść w kącie i płakać. A DLC i tak mało kto kupi(każdy kto jest chociaż średnio inteligentny poczuje się wydymany przez wydawcę).

Link to post
Share on other sites

ale postaci występujące w GTA są barwniejsze niż te z Mafii.

Odniosłem zupełnie odwrotne wrażenie. Zresztą postacie w GTA zawsze są takie z przymrużeniem oka. Świat gansterki w GTA jest pół żartem pół serio. W mafii wszystko jest bardziej na serio.

 

Dzisiaj skończyłem drugi raz (tym razem na hard) i mimo, że dalej utrzymuję moje zdanie na temat wszystkich wad tej gry, to gra mi się w to świetnie.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że te postaci są znacznie bardziej wywichrowane w pewnym kierunku :hahaha:

Koleś który cały czas chodzi jak na ADHD i chce żebyś dotykał jego klaty "stary, ja tu jestem od wyglądania" :) , jamajczyk który jak jechał z graczem samochodem to aż się z kabiny zioło dymiło, inny jamajczyk który jest już tak przejarany, wyluzowany i wyjamajkowany że potrzebuje kogoś do tłumaczenia co mówi :hahaha: Kuzyn który sra w gacie dosłownie co chwila i panikuje przy najmniejszej okazji cały czas waląc jakieś wkręty :hahaha:

Zdecydowanie więcej pracy wymagała ta menażeria pajaców i wykolejeńców niż "poważni" mafiosi :]

Link to post
Share on other sites

Cześć mam problem z Mafią II. mianowicie wymieniłem HD4890OC na Gigabyte GTX460 i po wymianie karty gra przycina się i jest mniej fps niż na teoretycznie słabszym HD4890.

Próbowałem sterów z płytki, ostatnich jak również beta 260.63 z nowym Physx w wer. 914. Grę uruchamiam z tym samymi parametrami co na na HD4890 a mam mniej fps i microprzycięcia. Reszta PC to Vista64bits, E7200 3.6 GHz, 3Gb ram 800, zasilacza Chieftec 560W. W pozostałych grach jest wszystko dobrze, próbowałem już reinstalacji, wynik w 3Dmark też good.

Link to post
Share on other sites

Ja mam takie pytanko czy wszystkie mody działają na piratach.Mi na oryginale chodzi tylko freeride>a gdy zcrackowałem grę by mieć wendetę wszystkie mody zaczęły działać lecz w wendecie po pierwszej misji w wiezeniu gdy powinienem zespawnowa się gdzies w mieście to jimmy jest pod ziemia a gdy sie ruszy to leeeeci w dół.Dlaczego na oryginale nie dziłają mody?(typu greaser pack)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś was jest zarejestrowany w Kompani Graczy Cenegi i próbował skorzystać z promocji punktowej jaką objęta była MAFIA II?

Cenega jak zwykle traktuje klientów jak szmaciarzy. Około 20tego wysłałem im skan paragonu i numer zamówienia. Do dziś nie dostałem punktów ani odpowiedzi na żadnego maila.

 

Ktoś z was ma na ten temat coś do powiedzenia?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Zainstalowałem Mafie2 . Gra się normalnie włącza ale gdy chcę zacząć rozgrywkę przez chwile się ładuje poczym pojawia się całe niebieskie okno i coś tam pisze lecz nie mogę nic przeczytać bo zaraz się to wyłącza i komputer się restartuję;/ poproszę o pomoc oto mój sprzęt :

 

(laptop)

Intel Core 2 Duo 2.16 Hz

2GB RAM

NVIDIA GeForce Go 7600

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...