Skocz do zawartości

[MULTI] Mafia - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Oficjalne wymagania

minimalne:
- System operacyjny: Windows 7 64-bit,
- Procesor: Intel I5-2500K lub AMD FX-8120,
- RAM: 6GB,
- Karta graficzna: Radeon HD7870 lub GeForce GTX 660, z co najmniej 2 GB RAM,
- Wolne miejsce na dysku: 50GB.

rekomendowane:
- System operacyjny: Windows 7 64-bit,
- Procesor Intel I7-3770 lub AMD FX 8350 4.0 Ghz,
- RAM: 8 GB,
- Karta graficzna: Radeon R9 290X lub GeForce GTX 780/GTX 1060 z co najmniej 4 GB RAM,
- Wolne miejsce na dysku: 50GB.
 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Seria ma problem z tym że Mafia I była tak genialna że szok :) Sto razy przechodziłem i wczasach gdzie mamy piękne grafiki, otwarte światy to nic jak dla mnie nie może zbliżyć się klimatem do jedynki. Pewnie Mafia III będzie ok jako gra ale słaba jako Mafia, chociaż chciałbym się mylić ale patrząc na czasy w których się dzieje akcja może być ciężko.

Link to post
Share on other sites

Jedynka za samo wykonanie menu i soundtrack w tle powinna już dostać oskara. Drugiego za wiernie oddany klimat lat 30, ala druga część ojca chrzestnego albo dawno temu w ameryce.

 

Luizjana i lata 70 to bomba materiał na grę czy film, kwestia tylko dobrego wykonania. Fabularnie 3-ka będzie chyba całkiem dobra ale obawiam się, że reszta (model jazdy, walka) będzie mocno uproszczona. No i nie musiała się nazywać Mafia 3. To kurczowe trzymanie się marek mnie rozwala. Tak słaba, że pod tytułem gangi nowego orleanu by się nie sprzedała? ; - )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...