Skocz do zawartości

[MULTI] Mafia - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

wychodzi na to,ze jednak GTX 470 i tymbardziej 480 nie jest za słaby na obliczanie takiej fizyki w tej grze. Jedynie to z tymi dodatkowymi bajerami ( jak te włókna ubrań ) jest juz kiepsko. No ale przed pojawieniem sie dema nawet nie wiedzialem ze takie coś bedzie i nie spodziewalem sie tego CLOTHS, byłem pewien,że PHYSX to po prostu bedą tylko te wybuchy, czasteczki,iskry i tylko to itd itd , wiecie.

A to ,jak sie okazało po uruchomieniu dema ,że jest takie cos jak powiewające ubrania i w dodatku chodzi kiepsko, lekko mnie zdziwiło. Jednak olałem to,bo okazało sie to dla mnie niczym specjalnym , zbedny mały dodatek, nie zbyt dobrze zauważalny. Najważniejszym jest właśnie ,iż te efekty PHYSXA ( pisałem wyżej ), na które czekałem i na których tylko mi zależało , nie zawodzą, jeśli chodzi o wydajność. Obawiałem sie wprawdzie,że bedzie naprawde chodzić tragicznie z tym APEX (PHYSX) HIGH , z cząsteczkami na ziemii, iskierkami z karoserii, łupinkami ze ścian podczas strzelanin. A tutaj niespodzianka. Dobra wydajność z konkretnymi i robiącymi wrażenie dla oko efektami:)

Wiec zostaje jedynie skończyć demko i czekać na fulla:)

Link to post
Share on other sites

Oczywiście moja ocena co do rozmytej w tle grafiki była obiektywna - grę kupię i wiem, że będę się dobrze bawił ;}

Jednak dziwnie to wygląda, przypomina mi to tą dziwną opcję z GTA IV (wciśnięcie przycisku P). Czy był włączona, czy nie różnicy w FPS nie było...

Link to post
Share on other sites

Wszystko na maxa co sie dalo fizyka full 1440 liczona przez 8600 lekko podkreconego, gts tez podkrecony wynik bagatela 29fps

bez 8600 25,7

a fizyka na proca 24,2

pobawie sie troszke ustawieniami moze osiagne 40 fps :)

 

geometria i cienie na srednie fizyka to samo af 2x i wynik 31,5

jeszcze sprawdze full bez fizyki co to bedziem i na koncu bez AA bo on zawsze mi karte dobijal w innych grach.

 

http://img829.imageshack.us/img829/7359/mafia22010081210261531.jpg - cos pieknego :/

Link to post
Share on other sites

1280x720, szczegółowość high, cienie med. physx obliczany przez CPU ok 22 fps średnio.

Przecież to się nie da grać :/ Wyłącz fizykę i będzie śmigać.
da sie da ;p - ja gta 4 na 8600 przeszedlem przy srednich 17 moze? w kazdym razie przewaznie bylo ponizej 20 fps - obrzydzalo mnie ustawienie opcji ze srednich na min

mialem az 250mb na karcie, a przy takich opcjach gra chciala ponad 500 :)

 

E:

bez fizyki na full reszta mam cale 42klatki ale wtedy gra wyglada troche biednie szczegolnie jak sie wczesniej widzialo jak z fizyka wyglada:D

Link to post
Share on other sites

Dobra, nowe info idzie odemnie, jeszcze

 

Pełna wersja Mafii II będzie ważyć 5951MB

Języki:

Angielski

Francuski

Niemiecki

Włoski

Hiszpański

Czeski

Polski

Rosyjski

 

Na 100% będą jakieś DLC

Nazwy:

Vegas DLC

War Hero DLC

Greaser DLC

Renegade DLC

Made Man DLC

Jimmy's Vendetta

Joe's Adventures

 

 

 

Będzie też wersja 'Deluxe'

 

 

W dodatku dowiedziałem się że Kane & Lynch 2 będą miały z 6 DLC :)

Sniper Ghost Warrior dostanie MapPacka

Link to post
Share on other sites

wychodzi na to,ze jednak GTX 470 i tymbardziej 480 nie jest za słaby na obliczanie takiej fizyki w tej grze. Jedynie to z tymi dodatkowymi bajerami ( jak te włókna ubrań ) jest juz kiepsko

Jak dla mnie to świadczy o kompletnej porażce Fizyksa. topowe karty dedykowane dla Physx dostają czkawki z powodu paru powiewających łachów. Sorki ale coś tu nie gra.

Link to post
Share on other sites

wychodzi na to,ze jednak GTX 470 i tymbardziej 480 nie jest za słaby na obliczanie takiej fizyki w tej grze. Jedynie to z tymi dodatkowymi bajerami ( jak te włókna ubrań ) jest juz kiepsko

Jak dla mnie to świadczy o kompletnej porażce Fizyksa. topowe karty dedykowane dla Physx dostają czkawki z powodu paru powiewających łachów. Sorki ale coś tu nie gra.

 

Z jednej strony masz racje, ale tez nie masz. BO widzisz te najwazniejsze efekty, które najwiecej widać i,które niby najwiecej mają żżerać , bo są przecież najbardziej efekciarskie , chodzą idealnie.A wlasnie głupie nie zauwazalne ubranka zwalniają gre o 50% wiec to napewno wina nie zoptymalizowania CLOTHS.

 

A przypomnij sobie METRO 2033. Tam DOF<--depth of field ( którego w ogóle nie mozna bylo zauważyc gołym okiem ) zżerał fpsy o 50%.

Link to post
Share on other sites

juggler

 

A Mi się wydaje i Bardziej jest to prawdopodobne że tak jak w Mafii 1 nie bedziemy mieli możliwości pływania.. Strzelanie i wyskakiwanie z jadącego samochodu też powinno być dostępne w Demie.. Z tego co widzę ograniczyli tylko czas spędzania w mieście i teren do poruszania się w wybranej częsci miasta... Mam tak samo nadzieję że ta mapa co jest prezentowana w DEMIE to tylko część bo powalającej Wielkości Ona NIE MA...

Link to post
Share on other sites

Witam, mam problem, ponieważ nie działa mi klawiatura w tej grze, oczywiście sprawdzałem też w innych grach typu trackmania oraz Battlefield: BC2 i wszystko działało sprawnie. Jeżeli chodzi o mysz to jak najbardziej działa. Klawiatura to A4-Tech KB-28G. Związku z tym prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...