Skocz do zawartości

[MULTI] Mafia - seria


  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Nie zastanawia was, że można odpalić fizykę na radeonach? Nie jestem specem od fizyksów, ale myślałem, że to opcja dostępna tylko na Nv.

To jak to w końcu jest?

A nie pomyślałeś że to procek liczy, jak nie ma GFa w systemie? :pajac:

 

ja mam taki problem, że jak włącza mi się misja to mam kolory czerwonawe i niebieskawe tak jak do 3d i nie wiem jak to wyłączyć

Niby zapowiadali że będzie natywne wsparcie dla 3D :menda:

Wejdź:

E:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\pc

I odpal 'RemoveSaves.exe'

 

 

@UP

Ustaw na Polski na Steamie(na grze, jak i język steama)

I daj PPM na mafię przejdź do pliki lokalne i zweryfikuj integralność plików gry(nie wiem czy tak jest dokładnie bo mam po ENG steama :))

Link to post
Share on other sites

Na sprzecie w miim podpisie wlaczylem WSZYSTKO na MAXA razem z rozdzielczościa FULLHD tylko AA byl x8 (physx na max) i podczas jazdy autem mam 35-40 klatek, podczas rozruby spada juz do 25-20, ale po zmiejszeniu cieni i physx na medium jest juz w 100% plynna gra, jak na razie 11/10 :pajac:

Link to post
Share on other sites

" Na GTS250 chodzi już płynnie, ale bez APEXa. "

 

Mam GTS 250 i z APEX'em WYSOKIM chodzi płynnie jak się zmniejszy trochę Anizo boo strasznie zaniża Frame'a.

Piszę tak bo tak twórcy mówili. Sam mam GTS250 na 2 kompie, ale nie sprawdzałem jak tam chodzi.

Link to post
Share on other sites

Widze ze nie ja jeden jestem zadowolony z optymalizacji gry.Mam nadzieje ze z pelna wersja tez tak bedzie;-) jak widac nie sa potrzebne takie komputery jakie byly przedstawiane wymagania gry,Smiem watpic by demo odbiegalo mocno od pelnej wersji z wymaganiami. A co do samego demka to zapowiada sie calkiem ciekawie.

Link to post
Share on other sites

Ale ten cały APEX to straszna słabizna. Pograłem z tym i różnice polegają na tym, że jak np. coś rozwalisz to kawałeczki na ziemi zostają, tkaniny realistyczniej się poruszają, efekty specjalne inne(tzn. iskierki się odbijają od ziemi i lecą na dalszą odległość), zawieszenie aut działa pod ostrzałem i takie tam bzdety.

To wszystko już było tylko, że w lepszej formie w GTA IV i to bez udziału PhysX.

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o to, że mogli zastosować równie dobrego Havoca, który działa świetnie pod Radeony i GeForce'y, ale panowie woleli mieć piniążki od złej, zielonej firmy :pajac:

No to postaw się w ich sytuacji, co byś zrobił wziął kupe szmalu od zielonych i wcisł być APEX'a ? Czy wciepalbyś Havoc'a
Link to post
Share on other sites

co byś zrobił wziął kupe szmalu od zielonych i wcisł być APEX'a ? Czy wciepalbyś Havoc'a

 

Biorąc pod uwagę wyniki sprzedaży GPU w ostatnim okresie i jak lawinowo rośnie udział radeonów wśród graczy (czyli moich klientów) przemyślałbym mocno sprawę :pajac:

 

Na szczęście sprawdziłem naocznie na czym polega różnica w tej grze z Physixem i bez i nie mam powodów do obrażania się na kogokolwiek :menda:

Jakoś przeżyje znikające odłamki betonu. Gorzej gdyby nie było ich wcale.

 

A nie pomyślałeś że to procek liczy, jak nie ma GFa w systemie?

Przyszło mi to na myśl jak przeczytałem wypowiedź kolegi z 5870 i i7@ 4Ghz, któremu physix na maxa chodzi w miarę płynnie :) Nie byłem jednak pewny. Nigdy physix nie był w moich zainteresowaniach. Jak miałem ostatnią Nvidie to physix jeszcze nie istniał :)

Link to post
Share on other sites

Wiesz ciezko mi sie postawic w ich sytuacji ,ale dla mnie to nie ma znaczenia ciesze sie ze gra mi dziala plynnie .Czytajac poczatkowe wymagania drapalem sie po glowie i pierwsza mysl taka czy do tej gry wystarczy jeden komputer ? hehe na szczescie starczy;]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...