Skocz do zawartości

Czy to nie za duże O/C GTS 250


Recommended Posts

Siemanko.

 

Moja grafa to GTS 250 zrobiłem O/C i nie wiem czy sie nie spali , albo czy nie jest za wysoko.

Rdzeń:800 MHz

Shadery:2000 MHz

Pamięć:1100 MHz

jak np grałem w starcrafta 2 to temperatura nie przekraczała 60 C

chłodzenie karty:ZaLmAn Vf 1050

napięcie nie zwiekszałem

 

PS. jedno mnie dziwi dlazcego ale dlazcego nie da się podkręcać kart w BiOSIE :]:):)

Link to post
Share on other sites

Zjedz z shaderami do 1900 dzieki temu mozesz troche core podciagnac, Nie mniej nie jest to zle oc.

Max to nie bo u mnie bez artow w upaly do 98 dobijalo w furmarku. na strej pascie.

Zmien paste chyba ze nie dawno zmieniales.

4% wentylatora to on chyba sie juz nie kreci :] - ponizej 25% to juz raczej staje. przynajmniej u mnie w DK.

Link to post
Share on other sites

Karty GTS często miały aktualizowany BIOS, warto sprawdzić na stronie producenta. Co do sprawdzania wydajności OC to tu najlepiej uzywać programu Furmark i spradzać w teście stabilności czy zwiekszenie shaderów nie daje już odwrotnego efektu, FM ladnie wykaże o ile wzrosły FPS'y i czy jest sens dalej podciagać karte, jeżeli np: wzrost o 1 klatke trzeba przypłącic wzrostem temperatury o 5 stopni to jest to kompletnie nieoplacalne ;]

Link to post
Share on other sites

PS. jedno mnie dziwi dlazcego ale dlazcego nie da się podkręcać kart w BiOSIE

 

Da się, Karty mają własny bios,który można edytować programowo. Ale nie są połączone z biosem z płyty głównej, i dobrze. Dlaczego dobrze?? hm... jakbyś miał 4gpu to byś rozpoznał które, które? Czy taka mieszanka CrossSLI. Ja mam Wprowadzone parametry i napięcie gpu w bios karty, na dodatek wentyl(zmiana parametrów). Czasami trzeba poprawić producenta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

PS. jedno mnie dziwi dlazcego ale dlazcego nie da się podkręcać kart w BiOSIE

 

Da się, Karty mają własny bios,który można edytować programowo. Ale nie są połączone z biosem z płyty głównej, i dobrze. Dlaczego dobrze?? hm... jakbyś miał 4gpu to byś rozpoznał które, które? Czy taka mieszanka CrossSLI. Ja mam Wprowadzone parametry i napięcie gpu w bios karty, na dodatek wentyl(zmiana parametrów). Czasami trzeba poprawić producenta.

 

BO W BIOSIE PODKRĘCA SIĘ PROCA!!!

już kiedyś ktoś ci mówił, powtarzam

 

 

A dlaczego nie ma? Dlatego żeby eXon mógł komuś napisać z dużej litery że nie ma kurw

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...