Skocz do zawartości

Cichy, powietrzny gtx 780/780ti


Recommended Posts

Witam. Noszę się z zamiarem wymiany karty graficznej na któregoś zielońca z tych w temacie. Zależy mi na względnym spokoju dla uszu (takiego, jakie potrafią zapewnić wentylatory...) i do tej pory w wyborach trzymałem się kiecy windforcowego gigabyte, jednak na internetach powiadają, że ichnie siedemset osiemdziesiątki bywają "felerne", dlatego prosiłbym o podpowiedź co do ewentualności w wyborze innej marki/modelu spełniającego kryterium wysokiego poziomu kultury pracy, no i czy opłaca się inwestować w Ti, czy brać jednak zwykłą 780.

Sprzęt jak w podpisie, do tego zasiłka BQ l8 630w i monitor full HD. Co do ew. OC- "nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej..."  ;) )

 

P.S.- pytanie, może dyletanckie, ale trudno :P - czym się charakteryzuje wersja classified produktów od EVGA?

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy sens dopłacania do TI, ale jak w grę wchodzą tylko 780/ti to całkiem ciekawym wyborem jest:
http://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-c78v-1sdn-l5hsx-598281/

 

Chłodzenie jest porządne i zapewnia niskie temperatury, przód można odkręcić z tego co wiem i ładnie wszystko wyczyścić.
Kosztuję tyle co EVGA, a chłodzenie porządne. Jeśli cena zbyt wysoka to MSI.

Taka ma opinia


http://www.hardwareluxx.com/index.php/reviews/hardware/vgacards/30029-test-inno3d-ichill-geforce-gtx-780-ti-herculez-x3-ultra-dhs-edition.html?start=5
Pomiary głośności i temperatury, tylko jeszcze czy do budy wejdzie : )

 

i z bencha

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/inno3d-ichill-gtx-780-herkulez-x3-ultra-karta-cena-specyfikacja.html

Edytowane przez simon96
Link to post
Share on other sites

Asus albo EVGA , ja sam pare tyg temu kupilem 780Ti od MSI i zaluje bo swierczy i buczy (cewki) leci na gwarancje w przyszle wakacje (teraz nie mam mozliwosci musze ten rok przezyc ;/) A co do gigabyte to nawet sie nie zastanawiaj bo to diabel wcielony .

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Rozważam jeszcze zotacową 780 AMP. Czytałem reckę wersji Ti i chłodzenie wypadło dobrze. Jeśli na zwykłej 780 jest dokładnie to samo, to by mi pasowało, chyba, że i u zotaców tak jak  u gigabyte coś "nie teges".

Link to post
Share on other sites

Asus albo EVGA , ja sam pare tyg temu kupilem 780Ti od MSI i zaluje bo swierczy i buczy (cewki) leci na gwarancje w przyszle wakacje (teraz nie mam mozliwosci musze ten rok przezyc ;/) A co do gigabyte to nawet sie nie zastanawiaj bo to diabel wcielony .

Trzeba było oddawać w ciągu 10 dni od dostawy, piszczących cewek raczej na gwarancje nie przyjmą. Cewki to loteria sam jakiś czas temu kupiłem Gigabyte GTX780 Ghz i piszczał strasznie, dla mnie nie do zniesienia dlatego odesłałem i według regulaminu jutro powinny wpłynąc pieniądze spowrotem. Sam będę brał Asusa ze względu na cene, zawsze stówka w kieszeni w porównaniu do EVGA. 

Link to post
Share on other sites

6 gb przyda się tylko przy większej rozdzielczości (kilku monitorach), a z tego co się wydaje autor tego nie planuje. Przepłacanie.

 

Sugerował bym się ceną. Wszędzie można trafić wadliwą sztukę (w Asusie 7790 kolegi np. piszczą cewki). Każde chłodzenie ma swoje mocniejsze i słabsze strony, ale z pewnością żadne (niereferencyjne) nie jest słabe.

Edytowane przez RaV1298
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...