Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastanawiałem się nad tymi myszkami, cenowo są właściwie identiko. Kana v2 jaki sensor posiada? Jakie podkładki do tych myszek?

 

Jeżeli bym zwiększył przykładowo budżet do hmm... 180zł to jaka myszka z dobrym albo jeżeli by się dało bardzo dobrym sensorem była by polecana?

Edytowane przez becks23
Link to post
Share on other sites

Wypełnij, to znacznie ułatwi nam pracę

 

§  Budżet:

§  Jakiej myszki obecnie używasz:

§  Jaką masz obecnie podkładkę: 

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):

§  Ile przycisków używasz w myszce:

§  Chwyt:

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka:

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

 

 

Do 180zł masz jeszcze Logitech G400S i SS Rival. Obie myszy mają świetne sensory, ihmo Rival ma lepszy (brak akceleracji przy bardzo niskich czułościach)

 

Jaki masz budżet na podkładkę?

Link to post
Share on other sites

§  Budżet: Chciałbym się zmieścić do 150zł (30 zł chciałbym przeznaczyć na podkładkę (mała podkładka, mam bardzo mało miejsca na biurku, coś ala steelseries qck mini)


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech m325


§  Jaką masz obecnie podkładkę: noname


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1000 DPI


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 6cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO, Unturned oraz okazjonalnie CoD: Ghost


§  Ile przycisków używasz w myszce: tylko 2 główne


§  Chwyt: Claw Grip, prawdopodobnie zmienię chwyt, jeżeli myszka będzie większa.


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 12cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Jest mała i ciężka.


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Prostota, nie potrzeba mi jakiś dodatkowych przycisków, ale też ich nie wykluczam


Edytowane przez becks23
Link to post
Share on other sites

A więc tak, posiadam senseja raw rubberized, jeżeli myszka odpowiada ci kształtem spokojnie możesz ją kupić. Sensor nie wariuje, bardzo dobrze odczytuje ruchy, nie gubi się przy mega szybkich ruchach, mam wrażenie że jedynie LOD jest ciut za duży - po za tym dla mnie myszka bardzo dobra. Używam z 500mp na ktorej Kana v2 ociera spodem myszki o podkladke - tutaj czegoś takiego nie uświadczyłem. Klik jest bardzo przyjemny, rolka trochę głośna ale bez przesady. Od koka duży plus dla myszki - polecam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...