Skocz do zawartości

Windows 8 - co nam szykuje Microsoft


Recommended Posts

Cześć.

 

Podobno Microsoft ma zrobić nowy system Windows 8 ale jak ma być podobny do systemu apple to ja nie wiem.

 

jak kupie windows 8 to zaraz bedzie windows 9

bez sensu poprostu , nie mogą zostawić tej Siódemki przez nie wiem do 5-10 lat jak Windows XP i ulepszaj ten " 7 "

tylko co chwile nowości

nie dłgo bedzie Windows 70 jak nie zmienią nazwy :cry:

 

PS. Najlepszym procesorem był Intel Core i7 980-X teraz jest 990-X najlepszy

i ten co kupił 980-X żałuje że nie kupił 990-X , a za rok 980-X to bedzie pewnie do du*y procesor dwurdzeniówki będą zapomniane jak Pentium IV i Pentium D , czterordzieńówki to będą popularne jak dwu i trzeba bedzie się przesiadać na sześcio rdzeniowe :)

Link to post
Share on other sites

Nie ma się co gorączkować :cry:

Też niedawno kupiłem win 7 pro 64-bit i nie zamierzam przez długi czas przesiadać się na kolejny.

Chodzi stabilnie, szybko, więc po co mi nowszy.

A to że co "chwilę" wychodzi coś nowego to wiadomo że tak będzie.

Przecież samochodu też nie zmieniasz co rok jak wychodzi nowszy model ? a może ? :)

Link to post
Share on other sites

Ja też mam Se7en i też mi jak najbardziej odpowiada. Nie mam zamiaru wymieniać go, bo ma wszystko to, czego wymagam od systemu. Gdybym nie wygrał USB9, to pewnie nadal pracował bym pod XP-kiem i również nie miał bym żadnych przeciwwskazań :)

 

jak kupie windows 8 to zaraz bedzie windows 9

Tu Cię pocieszę :cry: Windows 8 najprawdopodobniej będzie ostatnim systemem z rodziny Windows. Po "ósemce" Microsoft rozpocznie nową historię, także o to akurat raczej można być spokojnym :P
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...