Skocz do zawartości

Gtx 460 - Głośna ?


Recommended Posts

Dziś przed godziną 12 będę miał tą grafike, zrobię mini reckę i powiem wszystko co i jak :cry:

 

bo widzę autor ostro umie podkręcać a żeby zrobić coś z grafiką to już się nie potrafi :)

 

ja akurat wiem jak się bawić afterburnerem, nie tylko podkręcaniem ale temperaturami i obrotami wentyli :P i bardzo jestem ciekaw jak to u mnie wypadnie :P

 

nic tylko czekam do 12 :) :)

Link to post
Share on other sites

Od siebie dodam, że jutro dostanę te kartę i też sprawdzę jak sprawuje się chłodzenie. Testy na benchmark dał mi jasno do wyboru, albo Gigabyte albo MSI nie było MSI to jest Gigabyte. Jest napisane, że cicho sprawdzę to u siebie jeśli będzie głośno oddam.

Link to post
Share on other sites

ale macie zagdkę, jak podkręcił 900/2000 (a propo jakie 2000, co ci ddr5 8000mhz idzie?) to logiczne że układ zaczyna się grzać i jest głośny, jeśli problem występuje bez oc to jakis feler, zresztą to gigabajt.

Mnie też dziwi jak on podkręcił do 2000 na pamięciach... 2000x4=8000MHz...
Link to post
Share on other sites

ja dzis odbiore i dam znac :cry:

bo jesli nie gigabyte to co, mozna czekac jedynie na msi, w testach na zagranicznych portalach bylo troche glosniejsze, ale po oc moze i cichsze bo wiekszy radiator

tylko co bedzie za 3 tyg, nie wiadomo jak ceny szczegolnie wersji msi

Link to post
Share on other sites

no zrobię to mini ręckę:) ale jest problem :P bo coś harczy, nie wiem czy to cewki corsarza czy grafiki.... :cry:

 

 

E: odnośnie głośności:)

jest cicho głośniej mi dysk charczy niż grafikę słychać :P

Link to post
Share on other sites

teraz zrobiłem oc do 800 na rdzeniu i 2000 na pamięci, i temp max w stresie 53C

 

a co do harczenia to nie wiem skąd to się bierze, no ale działać działa;) jak padnie to się odda na serwis i już:)

 

teraz dam jej 850 na rdzeń a pamiątek nie ruszę na razie, i idę zrobić test

 

E: przy 850 padł , pewnie za małe napięcie, i myślałem że spaliłem już kartę:P

 

ale trybi :P

 

no i widzę już że mnie procek ogranicza bardzo :cry:(

 

bo na 3,2 GHz mam ~16,8k

a na 3,6GHz mam ~18,5k

 

to wychodzi w ptk 3dmark 06 ok ~1700pkt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...