Skocz do zawartości

Gtx 460 - Głośna ?


Recommended Posts

Witam wszystkich

 

Właśnie zakupiłem dziś gtx'a 460 1Gb od gigabite,i co moge powiedziec hmmm...WoW

ta karta naprawde dała kopa,do tego z miejsca zrobiłem oc na 900\2000 i fajnie wogole jest,wszystko działa jak narazie ładnie,tylko chałas...jak ona w grach jest głośna to wymiękam :D chyba że da coś się z tym zrobic żeby wiatraki aż tak nie szalały i bylo cicho i elegancko

Link to post
Share on other sites

a i wogole otworz obudowe i sprawdz czy to karta

jaka miales wczesniej?

ja np myslalem ze halasuje mi zasilacz a to okazalo sie ze boxowe chlodzenie proca, u ciebie moze byc tak samo, chlodzenie cpu moze zagluszac karte

na wszelki wypadek odpal gierke i jak ci zacznie halasowac zatrzymuj,ostroznie, wiatraki na cpu i ew w obudowie i sluchaj halasu

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

W rivatuner zrobić OC i ustawić odpowiednio wentylator i kontrolować temp, aby czegoś nie zepsuć :cry:

 

AA i odinstalować wcześniej wszelki soft do OC grafiki, aby nie było konfliktów.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Ja mam jeszcze prośbę do DonHugo. Podeślij mi kolego bios od tego gtx. Użyj GPUZ (obok wersji bios masz ikonkę) - zgraj do pliku i wstaw na jakiś upload. Chętnie zobaczę co w tych nowych gtx-ach siedzi.

Dzięki z góry.

Link to post
Share on other sites

Mój model to http://www.gigabyte.com/products/produc ... id=3530#ov no no pojade z ribatunerem

bo nie moge słuchac jak te wiatraki pracują,przeciż to jest sajgon dla ucha oO

 

Narazie testuje ją w Gta IV i nie powiem ale kurde jest sweet,tylko że ten chałas wiatraków mnie leczy...naprawde,katorga to jest dla ucha

 

Chyba że ktos mi powie jak mam ustawic ten system obrotów w rivaturner bo ogólnie nie ogarniam tego programu,wogole nic nie ogarniam ; / nawet nie wiem czy dobrze podłonczylem grafe pod zasilacz,żeby ona nie została zara ona spalona

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

@DonHugo:

Ponieważ jesteś nowy na forum, dam Ci dobrą radę. Zajrzyj do regulaminu forum.

Wyjaśniam - nie wolno pisać posta pod postem. Na edycje masz 6h od czasu opublikowania.

:cry:

 

E:

Dodatkowo dbaj o poprawną pisownię!

Link to post
Share on other sites

To niemożliwe, coś masz źle ustawione/zainstalowane/uszkodzone. Wszystkie testy pokazują, że jest super cicho, a tu nagle suszara z ust osoby, która nie wydaje się być ekspertem :cry: Weź zrób wszystko od początku, zainstaluj nowe sterowniki itd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...