Skocz do zawartości

Laptop 17 cali do gier - max 4000 zł


Recommended Posts

Zanim dojdzie do konieczności wymiany podzespołów to pęknie kadłub, coś się posypie, wejdą 3 nowe generacje CPU i GPU..

Nie zrozumcie mnie źle - nie jestem żadnym "hejterem" Clevo, po prostu lekko mówiąc szlag mnie trafia, że 90% wątków na forum kończy się radą "kup Clevo".

Czemu nikt nie wspomina chociażby o gwarancji tego Clevo? Być może problemów jako-takich z nią nie ma, ale normalną gwarancją w tej cenie jest 2 lub 3 lata door-to-door, z pełnym wsparciem telefonicznym, polska strona producenta.. Niektórzy stwierdzą "a na co to komu" - ja jednak szanuję swój czas i myślę, że ktoś kto wydaje 4000 zł na komputer również go szanuje.

Edytowane przez Freso
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Włącz pełne obciążenie wszystkiego

A przepraszam, w jakich warunkach laptop będzie tak eksploatowany? Przy oglądaniu filmu, przeglądaniu internetu czy używaniu Excela? Dla mnie najbardziej wymagająca rzecz jaką można obarczyć laptop użytkowo-rozrywkowy to właśnie gra, a tutaj widzę, że nadal mało. 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oczywiście nie będzie używany do kopania Bitcoinów (tak mi się wydaje)  czy czegoś takiego jednak jeżeli test pełnego obciążenia laptop przejdzie pomyślnie to będzie na 100% wiadomo,że nic (dosłownie) go nie da rady ,,zakopać". Nie wiadomo jakie gry będą produkowane za rok, czy standardem nie będzie oglądanie (i konwertowanie) filmów o rozdzielczości 4K oraz czy pod wpływem czasu laptop ,,będzie się gorzej czuł" (nadmiar kurzu, dawno nie zmieniana pasta termoprzewodząca itd.). Jeżeli połączymy te wszystkie czynności to ... wiadomo co będzie.

Oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Nikt do niego nie  musi się stosować.

Link to post
Share on other sites

To bardzo bym prosił pare linków do fajnych konfiguracji laptopów, gdzie warto się pochylić. Ja bym chciał by mi tam World of tanks, europa universalis IV, hearts of iron 3 i skyrim chodziło. Większych wymagań nie mam. Ale do 4000 chciałbym się zmieścić. Zależy mi na ekranie matowym 17 calowym i aby był dysk ssd oprócz zwykłego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...