Skocz do zawartości

Czy warto aktualnie kupić GeForce GTX 770


Recommended Posts

Witam,

postanowiłem w końcu zabrać się za kupno grafiki. Polecono mi owy model z powodu dobrej wydajności oraz idealnie pasowało by do mojego 450 W zasilacza.

Stąd moje pytanie czy warto na dzień dzisiejszy zainwestować w tą grafę 1,100 zł ?

Sprzęt taki jak w podpisie tylko zamiast amd siedzi teraz platforma intela  i5 3350P

Link to post
Share on other sites

1100zł? Nie. Za około 800zł można dostać R9 280X używkę z 2 lata gwarancji

 

np. http://allegro.pl/gigabyte-r9-280x-oc-3gb-ddr5-gw-04-2016-fv23-i4384352491.html

 

http://allegro.pl/sapphire-radeon-r9-280x-oc-dual-x-3gb-ddr5-fv23-i4391169785.html

 

a za resztę możesz kupić lepszy zasilacz ;)

Edytowane przez Invar
Link to post
Share on other sites

Tylko to są grafiki z koparek z których wyduszono każdą kroplę możliwej mocy. Słyszałem o nich wiele legend i przyznam nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

Sądzę, że lepiej dołożyć te 150-200 zł.

Po dłuższym namyślę dochodzę do konkluzji, że jednak nic lepszego nie da się spotkać.

 

Ewentualnie czy coś proponujecie do 1200 zł ?

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

To nie są karty z koparek... Sapphire daje 2 lata gwarancji, a druga aukcja to karta właśnie z taką gwarancją(liczona od lutego). Koparki? To nic innego jak granie 24/7. Masz gwarancję więc jakby coś się stało to wysyłasz i wszystko - po problemie. Za 1200zł nie ma co proponować - zasilacz nie da rady.

Edytowane przez Invar
Link to post
Share on other sites

Srarki koparki, ciągle jedno i to samo. Trzeba by przykleić o tym jakiś temat i tylko odnośnik do niego dawać.

 

Jak karta ma długą gwarancję to nie ma się co przejmować, tylko kupować. Przynajmniej będzie przetestowana i wiadomo, że działa co ostatnio przy zakupie nowych kart okazuje się nie do końca pewne.

 

Jesteś rozsądny i nie chcesz wywalić kasy w błoto, bierz używanego r9-280x z gwarancją. Jeśli karta musi być nowa, wtedy wybieraj pomiędzy r9-280x a gtx 770 z tym, że bierz po prostu tę tańszą bo wydajnościowo to może jest 1% różnicy.

Link to post
Share on other sites
Tylko to są grafiki z koparek z których wyduszono każdą kroplę możliwej mocy. Słyszałem o nich wiele legend i przyznam nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

to napisz jakąś legendę chętnie poczytam  

kopanie sie już dawno skończyło bo było nie opłacalne i dlatego karty amd są tak tanie bo ludzie kupowali na potęgę skapli sie że kopanie nie jest opłacalne i na gwałt się pozbywają 

osobiście sam zakupiłem varpoxa jakieś 3-tygodnie temu z aukcji z gwarancja 2-letnia  i karta śmiga aż miło a kasa zaoszczędzona 

tak ze z tymi legendami to są takie mity jak o herkulesie 

Edytowane przez wojciechpiwo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...